EYOF: Prva medalja za Srbiju, bravo za Anu!

| 25. jula 2017. 20:25|0 komentara|Beta

Mlada reprezentativka Srbije u džudou Ana Bjelić osvojila je danas bronzanu medalju na Evropskom olimpijskom festivalu mladih u Đeru u kategoriji do 40 kilograma.

25. jula 2017. 20:25

SNUKER: Robertson pokorio Hongkong

| 23. jula 2017. 22:07|0 komentara|Beta

Australijski snukeraš Nil Robertson osvojio je danas Masters u Hongkongu, pošto je u finalu pobedio Britanca Ronija O'Salivena sa 6:3.

23. jula 2017. 22:07

VESLANJE: Pivač i Mačković treći na Svetskom prvenstvu

| 23. jula 2017. 12:17|0 komentara|Veslački savez Srbije

Srpski dvojac bez kormilara Viktor Pivač, Martin Mačković osvojio je bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu za seniore do 23 godine, koje je u nedelju, 23. jula 2017, završeno u Plovdivu.

23. jula 2017. 12:17

VESLANJE: Srbija peta na svetu

| 22. jula 2017. 20:17|0 komentara|Veslački savez Srbije

Vanja Obradović, Aleksandar Beđik, Igor Đerić i Damjan Lazić osvojili su peto mesto u konkurenciji 16 najboljih svetskih posada.

22. jula 2017. 20:17

TUR DE FRANS: Bargi najbolji na 18. etapi

| 20. jula 2017. 20:01|0 komentara|Beta

Francuski biciklista Voren Bargi pobedio je danas u 18. etapi na Trci oko Francuske, a Britanac Kris Frum zadržao je vodjstvo u generalnom plasmanu.

20. jula 2017. 20:01

TRKA OKO FRANCUSKE: Roglič najbrži u 17. etapi

| 19. jula 2017. 20:35|0 komentara|Beta

lovenački biciklista Primož Roglič iz Loto tima pobednik je 17. etape, dok je nosilac zelene majice Nemac Marsel Kitel iz Kvik-Stepa odustao od Trke oko Francuske...

19. jula 2017. 20:35

ANASTASIJEVIĆ: Da što spremniji dočekamo Evropsko prvenstvo

| 19. jula 2017. 15:51|0 komentara|SEM

Srpski odbojkaši se polako, ali sigurno, vraćaju u sam evropski i svetski vrh, a pravi test za njih biće predstojeće Evropsko prvenstvo u Poljskoj. Jedan od igrača koji ima zadatak da se postara da sadašnja generacija bude uspešna kao i prethodne je Aleksandar Atanasijević.

19. jula 2017. 15:51

GOLF: Srbija četvrta u Mađarskoj

| 19. jula 2017. 15:02|0 komentara|SEM

Srpska golf reprezentacija zauzela je odlično četvrto mesto na Evropskom amaterskom šampionatu druge divizije u Mađarskoj.

19. jula 2017. 15:02

VESLANJE: Holpert i Pajić srebrni

| 16. jula 2017. 11:30|0 komentara|Beta

Srpski dvojac Dejan Pajić i Ervin Holpert osvojili su danas srebrnu medalju u trci na 500 metara na Evropskom prvenstvu u kajaku i kanuu u Plovdivu.

16. jula 2017. 11:30

KAJAK I KANU: Starovićeva četvrta na EP

| 16. jula 2017. 10:40|0 komentara|Beta

Srpska kajakašica Milica Starović zauzela je danas četvrto mesto na Evropskom prvenstvu u kajaku i kanuu u Plovdivu, u disciplini K1 500 metara.

16. jula 2017. 10:40

TUR DE FRANS: Metjuzu 14. etapa

| 15. jula 2017. 18:51|0 komentara|Beta

Australijski biciklista Majkl Metjuz je pobedio danas na 14. etapi Trke oko Francuske, dok je Britanac Kris Frum ponovo preuzeo prvo mesto u generalnom plasmanu i žutu majicu.

15. jula 2017. 18:51

MOK: U septembru odluka o organizatoru Olimpijskih igara

| 11. jula 2017. 20:47|0 komentara|Beta

Skupština Medjunarodnog olimpijskog komiteta (MOK) olučiće u septembru na sastanku u Limi ko će biti domaćin Olimpijskih igara u 2024, ali i 2028. godine, dogovoreno je danas na sednici u Lozani.

11. jula 2017. 20:47