»Tag:Premijer

Premijer

Junajted lako izašao na kraj sa Kristal Palasom (VIDEO)

| 22. feb 2014. 20:43|0 komentara

Fudbaleri Mančester Junateda savladali su kao gosti, u 27. kolu engleske Premijer lige, ekipu Kristal Palasa sa 2:0 (0:0). Izabranici Dejvida Mojesa su bili bolji rival od starta utakmice, ali nisu imali konkretnu završnicu pred golom Kristal Palasa. U 26. minutu Junajted je imao sjajnu šansu, ali su domaći izbacili loptu sa gol linije. U

22. feb 2014. 20:43

Banetova levica srušila Mančester Siti (VIDEO)

| 3. feb 2014. 23:05|0 komentara

U derbiju 24. kola engleske Premijer lige, fudbaleri Čelsija su kao gosti savladali ekipu Mančester Sitija rezultatom 1:0 (1:0). Strelac pobedonosnog gola bio je srpski reprezentativac, Branislav Ivanović. Uvodnih 10-ak minuta igre na 'Itihadu', proteklo je bez uzbuđenja, a onda je Siti imao dve dobre prilike preko Jaja Turea. Vezista Sitija je najpre zakasnio na

3. feb 2014. 23:05

Liverpul demonstrirao silu u meču sa Evertonom (VIDEO)

| 28. jan 2014. 23:02|0 komentara

Fudbaleri Liverpula deklasirali su gradskog rivala, ekipu Evertona, rezultatom 4:0 (3:0) u okviru 23. engleske Premijer lige. Liverpul je od samog starta utakmice krenuo sa opsadom gola gostiju i stvarao prilike kao na traci. U 21. minutu 'redsi' su konačno uspeli da materijalizuju dobru igru. Suarez je izveo korner i proigrao Džerarda koji je glavom

28. jan 2014. 23:02

Oporavljeni van Persi predvodio Junajted do trijumfa, novi kiks Arsenala (VIDEO)

| 28. jan 2014. 22:53|0 komentara

Večeras su od 20.45 časova odigrane prve četiri utakmice 23. kola engleske Premijer lige. Nove pobede su ostvarili Mančester Junajted i Svonsi, dok su mečevi Noriča i Njukasla, odnosno Sautemptona i Arsenala završeni nerešenim rezultatom. Mančester Junajted je na 'Old Trafordu' savladao ekipu poslednjeplasiranog Kardifa rezultatom 2:0 (1:0). Na klupi gostiju iz Velsa sedela je

28. jan 2014. 22:53

Everton i Totenhem sigurni, Vest Hem pobedom beži sa začelja (VIDEO)

| 11. jan 2014. 18:20|0 komentara

Danas je, od 16 časova, na programu bilo još 5 mečeva 21. kola engleske Premijer lige. Domaći timovi su bili uspešniji i upisali tri pobede, dok su gosti na dva meča bili uspešniji. Vest Hem je kao gost savladao ekipu Kardifa rezultatom 2:0 (1:0). Strelac prvog gola bio je Karlton Kol u 42. minutu susreta.

11. jan 2014. 18:20

Azar i Tores doveli Čelsi na prvu poziciju (VIDEO)

| 11. jan 2014. 16:45|0 komentara

Fudbaleri Čelsija savladali su kao gosti ekipu Hala rezultatom 2:0 (0:0) i tako makar na 24 sata preuzeli prvo mesto na tabeli Premijer lige. Izabranici Žozea Murinja su tek u drugom poluvremenu uspeli da slome otpor domaćina i da stignu to trijumfa. Najpre je u 56. minutu Eden Azar, nakon dodavanja Ešlija Kola, preciznim udarcem

11. jan 2014. 16:45