0

Junajted lako izašao na kraj sa Kristal Palasom (VIDEO)

Objavljeno: 22.02.14 u 20:43

Fudbaleri Mančester Junateda savladali su kao gosti, u 27. kolu engleske Premijer lige, ekipu Kristal Palasa sa 2:0 (0:0).

Mančester Junajted

Izabranici Dejvida Mojesa su bili bolji rival od starta utakmice, ali nisu imali konkretnu završnicu pred golom Kristal Palasa. U 26. minutu Junajted je imao sjajnu šansu, ali su domaći izbacili loptu sa gol linije. U 43. minutu priliku je imao Felaini ali promene rezultata nije bilo.

U nastavku utakmice je viđena mnogo zanimljivija igra i dva gola u mreži domaćih. Najpre je u 60. minutu Robin van Persi realizovao penal i doneo prednost Junajtedu 1:0. Prethodno je Šamak srušio Evru u svom kaznenom prostoru.

U 68. minutu odbrana Palasa je ponovo popustila. Vejn Runi je sjajnim golom postavio konačnih 2:0. Mogao je Junajted i ubedljivije da trijumfuje, ali je van Persi dva minuta kasnije pogodio prečku nakon soloprodora.

Ovom pobedom Mančester Junajted je stigao do 42 boda i nalazi se na 7. poziciji, dok je Kristal Palas 15. sa 26 bodova.