1

PREMIJER LIGA: Čelsi je na korak od titule šampiona Engleske, strašan gol Ramiresa (VIDEO)

Objavljeno: 29.04.15 u 22:44

U zaostalom meču Premijer lige Čelsi je savladao Lester siti na gostovanju sa 3:1 i tako i gotovo matematički obezbedio novu titulu prvaka Engleske.

Jedino još Arsenal može da ugrozi Čelsi na vrhu tabele Premijer lige, koji sada ima 13 bodova viška na četiri utakmice do kraja. Ipak, Čelsi je do toda došao mnogo teže nego što se očekivalo, s obzirom da je Oldbrajton doveo u vođstvo ekipu Lestera na samom kraju prvog poluvremena.

Ali tek što je počelo drugo poluvreme Drogba je na asistenciju našeg Baneta Ivanovića poravnao na 1:1, da bi Teri doneo toliko željeno vođstvo Čelsiju u 79. minutu. Tada je bilo jasno da će ekipa Žoze Murinja doći do nove pobede, a tačku na utakmicu stavio je Ramirez evrogolom u 83. minutu. Zaista gol za TV špice.