»Tag:RK Partizan

RK Partizan

RUKOMETNA ‘OSVETA’: Zvezda treći put uzastopno bolja od Partizana

| 19. okt 2014. 21:16|0 komentara

Rukometaši Crvene zvezde uspeli su da u meču 5. kola Superlige Srbije pred svojim navijačima u Šumicama savladaju najvećeg rivala, ekipu Partizana sa 28:24 (12:13) i tako dođu do treće uzastopne pobede u "večitim derbijima". Nakon izjednačene borbe u prvih 30 minuta crveno-beli su do ključne prednosti došli u prvoj polovini drugog dela igre kada

19. okt 2014. 21:16

RUKOMETNI DERBI: Pune Šumice, puna srca

| 15. okt 2014. 16:56|0 komentara

Trener rukometaša Crvene zvezde Nenad Peruničić najavio je uzbudljiv i borbeni meč protiv Partizana u nedelju u hali Šumice. - Očekujem energičnu utakmicu i halu ispunjenu ljudima koji su pre svega zaljubljeni u rukomet - poručio je Peruničić. Peruničić je naglasio da je siguran kako će njegovi igrači, od kojih većina do sada nije imala

15. okt 2014. 16:56

Igrači Partizana ne smeju da nose crvene majice!

| 6. avg 2014. 10:17|4 Comments

Zanimljiva informacija stiže iz RK Partizan - trener Nenad Maskić je igračima jasno stavio do znanja da na treninzima ne smeju da nose crvene majice!   U crvenim majicama na treningu pojavili su se srednji bek Igor Mršulja i desno krilo Milan Marinović. ''Dok ne stigne oprema za trening, možete da dolazite u belim, crnim, sivim i teget

6. avg 2014. 10:17

Pobeda Zvezde, poraz Partizana

| 11. maja 2014. 21:16|0 komentara

U nedelju su odigrane preostale dve utakmice 7. kola plej-ofa rukometne Superlige Srbije u kojima je Crvena zvezda pred svojim navijačima savladala niški Železničar, dok je Partizan izgubio od Radničkog u Kragujevcu. Crveno-beli su u Šumicama savladali Nišlije sa 34:29 i to nakon što su na poluvremenu imali gol zaostatka (15:16) čime su došli do

11. maja 2014. 21:16

Vojvodina ubedljiva protiv Partizana

| 4. maja 2014. 18:36|0 komentara

Rukometaši Vojvodine savladali su u Beogradu ekipu Partizana sa 26:19 (15:6), u utakmici 6. kola plej-ofa Superlige Srbije.  Novosađani su mnogo boljom igrom bez većih problema zabeležili četvrtu pobedu u plej-ofu i zadržali priključak sa vodećom Metaloplastikom, a predvodili su ih Elezović sa osam i Pušica sa šest golova. U timu crno-belih, koji su pretrpeli

4. maja 2014. 18:36

Metaloplastika dobila Partizan u Beogradu

| 30. apr 2014. 21:44|0 komentara

Rukometaši Metaloplastike zadržali su prvo mesto nakon pobede nad Partizanom od 27:22 u utakmici petog kola plej ofa rukometne Superlige. Šapčani su odigrali sjajno i nakon plasmana u finale Evročelendž kupa odigrali su još jedan kvalitetan meč. Crno-beli su ispustili tri gola prednosti iz prvog poluvremena i doživeli i četvrti poraz u šampionatu, a za

30. apr 2014. 21:44

Maksić na klupi Partizana

| 25. apr 2014. 14:35|0 komentara

Nakon što je Aleksandar Brković podneo ostaku na mesto trenera Rukometnog kluba Partizan posle ubedljivog poraza od Železničara u Nišu (36:25) crno-beli su se našli u nezavidnoj situaciji pošto su u finišu sezone morali u potragu za novim šefom stručnog štaba. FOTO: STARSPORT Međutim, niti su dugo niti su daleko tražili već su izabrali

25. apr 2014. 14:35

Železničar bolji od Partizana, ostavka Brkovića

| 24. apr 2014. 22:40|0 komentara

Rukometaši Železničara savladali su u Nišu ekipu beogradskog Partizana sa 36:25 (21:13), u poslednjoj utakmici 4. kola plej-ofa Superlige Srbije. Kod domaćih najefikasniji je bio Đukić sa 11 golova, Živković je dao devet, dok su kod ''crno-belih'', koji su pretrpeli treći poraz, čak šestorica igrača postigla po tri (Mandić, Radovanović, Jovanović, Beočanin, Markićević i Marsenić).

24. apr 2014. 22:40

Zvezda slavila u rukometnom derbiju (VIDEO)

| 21. apr 2014. 20:27|0 komentara

Rukometaši Crvene zvezde pobedili su Partizan sa 27:21 (15:11) u prvom ovosezonskom večitom derbiju u okviru Superlige. FOTO: rkcrvenazvezda.rs Ekipa Nenada Peruničića zabeležila je prvu pobedu posle dva startna poraza, dok crno-beli takođe sada imaju skor 1-2. Zvezda je tokom svih 60 minuta dominirala, Partizan nije nijednom bio u vođstvu i na kraju

21. apr 2014. 20:27

Poraz Partizana na oproštaju od SEHA lige

| 24. mar 2014. 23:13|0 komentara

Rukometaši Partizana poraženi su na Banjici od ekipe Tatran Prešova rezultatom 32:28 (17:16), pa su crno-beli i definitivno završili igranje u SEHA ligi. Partizan se hrabro suprotstavio renomiranom rivalu, učesniku fajnal-fora, koji je morao pošteno da se namuči kako bi došao do pobede. Sedam minuta pre kraja susreta rezultat je bio izjednačen 27:27, a crno-beli

24. mar 2014. 23:13

Crno-beli najavljuju veliku borbu u Belorusiji

| 17. mar 2014. 13:43|0 komentara

U poslednjem gostovanju ove sezone u SEHA Gasprom Južni tok ligi, Partizan putuje u beloruski grad Brest. Utakmica između crno-belih i Brest Meškova igra se u utorak od 18 sati, u okviru 17. kola regionalne lige. “Ovo nam je poslednje gostovanje u SEHA ligi ove godine, a ujedno i jedno od najtežih. Igramo protiv ekipe

17. mar 2014. 13:43

Poraz Partizana u Osijeku

| 9. mar 2014. 19:43|0 komentara

Rukometaši Partizana izgubili su u Osijeku od Neksea rezultatom 29:18 u 16. kolu SEHA lige.  Partizan je ovo 14. poraz ove sezone, uz koje imaju dve pobede, odnosno šest bodova na samom začelju lige. Nekse je zabeležio šestu pobedu i sada je na sedmom mestu sa 19 bodova. Na vrhu tabele Zagreb ima 37 bodova iz

9. mar 2014. 19:43

Brković: Daćemo sve od sebe

| 8. mar 2014. 16:58|0 komentara

Rukometaši Partizana u nedelju putuju u Osijek kako bi od 17 sati odigrali utakmicu 16. kola SEHA Gasprom Južni tok lige protiv Neksea. U prvom ovosezonskom susretu Hrvati su bili bolji, ali je duel ove dve ekipe uvek zanimljiv i neizvestan. FOTO: STARSPORT „S vesni smo da je ekipa Neksea favorit, naročito nakon

8. mar 2014. 16:58