0

JEDAN GOL PRESUDIO PARTIZANU: Crno-beli ispali iz Evrope, nijanse su na kraju odlučile!

Objavljeno: 04.12.21 u 20:42

Blistao je igrač rumunske ekipe.

Rukometaši Partizana su poraženi od rumunske ekipe Baja Mare rezultatom 28:23 i nisu uspeli da se plasiraju u osminu finala EHF Evropa kupa. Iako su crno-beli slavili na susretu u Beogradu, to nije bilo dovoljno za plasman dalje.

Naime, Partizan je prvi susret dobio sa 30:26, ali pošto gol razlika odlučuje, samo jedan pogodak sprečio je crno-bele da nastave takmičenje u Evropi. Iako su nakon prvog poluvremena imali povoljan rezultat (11:11), rukometaši srpskog predstavnika nisu imali snage u drugom poluvremenu, što su domaći iskoristili i slavili.

Stefan Mihail Huta, bio je junak pobede Rumuna, jer je na oko 45 sekundi pre kraja meča postigao bitan pogodak. U pobedničkom timu istakao se fantastični Milan Kotrč sa 12 golova, dok su crno-bele predvodili Nikola Ivanović i Aleksa Maksić sa po 6 pogodaka.