»Tag:fudbalska reprezentacija Kameruna

fudbalska reprezentacija Kameruna

LEPA SCENA: Nejmar se izgrlio sa igračem zbog kog je mogao da ostane invalid (VIDEO)

| 6. sep 2014. 14:15|0 komentara

Fudbaleri Brazila i Kolumbije odigrali su prijateljski meč u kome su "karioke" slavile sa 1:0. Ipak, detalj koji je obeležio meč bio je onaj kada su se zagrlili kapiteni ekipa Nejmar i Kamilo Zuniga. Naime, u meču četvrfinala Svetskog prvenstva, desni bek Kolumbije je kolenom udario napadača Brazila u kičmu, posle čega je ovaj ostao

6. sep 2014. 14:15

Hrvati imali jednu pobedu na SP, ali je ta utakmica – nameštena?!

| 27. juna 2014. 8:33|0 komentara

Utakmica drugog kola Svetskog prvenstva Hrvatska - Kamerun nalazi se pod istragom zbog sumnje da je nameštena, saopštila je FIFA.  Kako prenosi hrvatski list 'Jutarnji', meč u Manausu privukao veliku pažnju službe za bezbednost takmičenja.  Ralf Mučke, glavnik čovek za osiguranje FIFA, potvrdio je da pomno proveravaju sve mečeve na šampionatu zbog zarada na kladionicama i da

27. juna 2014. 8:33

Song na meti internet prozivki zbog starta nad Mandžukićem (FOTO) (VIDEO)

| 19. juna 2014. 8:50|0 komentara

Reprezentacija Kameruna doživela je i drugi poraz u okviru grupe A na Mundijalu u Brazilu. Ova afrička selekcija doživela je pravi potom izgubivši sa 4:0 od Hrvatske, a dobar deo krivice za ubedljiv poraz leži na leđima Aleksa Songa koji je u 40. minutu zaradio crveni karton zbog starta na Mandžukićem. Nije dugo prošlo, a fudbaler Barselone već

19. juna 2014. 8:50

Hrvatska deklasirala Kamerun (VIDEO)

| 19. juna 2014. 8:33|0 komentara

Fudbaleri Hvatske pobedili su Kamerun u okviru drugog kola grupe A, impresivnom pobedom od 4:0. Kamerun je "načeo" Ivica Olić golom u 11. minutu. Sumnje oko eventualnog pobednika su otklonjene ud 40. minutu kada je Song zaradio direktan crveni karton. Goleadu je nastavio Perišić, početkom drugog poluvremena, tačnije u 48 minutu, da bi Mandžukić sa

19. juna 2014. 8:33

Eto moli Boga da mu dozvoli da igra protiv Hrvatske

| 17. juna 2014. 23:14|0 komentara

Već smo pisali o povredi Samuela Etoa i neizvesnosti oko njegovog nastupa protiv reprezentacije Hrvatske u sutrašnjem duelu, međutim najbolji igrač reprezentacije Kameruna se uzda u Bоžju pomoć. "Nadam se da će mi pomoći Bog i da će napraviti čudo kako bih igrao za svoju zemlju. Čak i ako tako ne bude imam veliku ulogu

17. juna 2014. 23:14

Eto ne igra protiv Hrvata?

| 15. juna 2014. 22:08|0 komentara

Utakmica koja bi mogla da odluči o tome ko će ići u osminu finala iz grupe A mogla bi da bude osiromašena za jednu od najvećih zvezda dve reprezentacie koje se u njoj sastaju. Naime, reprezentatovac Kameruna Samuel Eto je pod velikim znakom pitanja za meč protiv selekcije Hrvatske, koja je na programu 18. juna. Iskusni

15. juna 2014. 22:08