Katar 2022

SPEKTAKL SRPSKIH NAVIJAČA U DOHI, SVE U ZNAKU MITROVIĆA: Neviđeno slavlje i čuvena pesma „Mitro’s on fire“! (VIDEO)

Objavljeno: 28.11.22 u 12:42

Moramo ponovo da se probudimo.

Fudbalska reprezentacija Srbije trenutno igra utakicu protiv Kameruna, a rezultat je 3:2. Naša selekcija je gubila sa 0:1, ali je onda usledio preokret u završnici prvog poluvremena. Zatim je na startu drugog, Mitrović povećao vođstvo na 3:1, a onda su usledila dva pogotka Kamerunaca za 3:3.

Pravi delirijum kod srpskih navijača usledio je nakon svakog od golova. Prvo su se nakon Sergejevog pogotka za preokret, srpski navijači potpuno probudili, a još veće ludilo nastalo je nakon gola Mitrovića.

Pevala se i čuvena pesma „Mitro’s on fire“, a nadamo se da će se i u nastavku meča, sve ponoviti i to više puta.