»Tag:crveni karton

crveni karton

BIZARNA STRANA FUDBALA: Golman udaljio ‘uletelog’ navijača, sudija mu pokazao crveni! (VIDEO)

| 24. avg 2015. 8:31|0 komentara|HotSport

Neverovatan incident stiže iz Maroka, gde je golman isključen jer je odlučio da udalji navijača koji je prethodno uleteo na teren. Magreb Fes je s 3:1 pobedio AS Sale, međutim od 84. minute morali su da nastave s igračem manje jer je njihov golman Mohamed Sokra dobio crveni karton. Sokhra je "upeacao" navijača koji je uletio

24. avg 2015. 8:31

MADRIĐANI U STRAHU: Koliku kaznu zaslužuje Kristijano Ronaldo? (VIDEO)

| 25. jan 2015. 12:34|0 komentara

Glavna tema u svim današnjim izdanjima španske štampe jeste – koliko će utakmica propustiti Kristijano Ronaldo nakon crvenog kartona u Elčeu. Madridski mediji se nadaju da će dobiti najviše dve utakmice kako bi se Portugalac vratio do gradskog derbija sa Atletikom, dok oni naklonjeni Barseloni podsećaju na slične slučajeve kada su pojedinci dobijali po četiri

25. jan 2015. 12:34

PREMIJER LIGA: Runi: Zaslužio sam crveni karton (VIDEO)

| 29. sep 2014. 11:25|0 komentara

Fudbaleri Mančester Juanjteda pobedili su Vest Hem rezultatom 2:1 u okviru Premijer lige, ali je napadač tima sa Old Traforda Vejn Runi meč završio ranije zbog crvnog kartona. Centarfor u timu Luja Van Gala je šutnuo igrača "Čekićara" Stjuarta Dauninga u 59. minutu zbog čega je dobio direktan crveni karton. Runi ne krije svoju grešku: -

29. sep 2014. 11:25

Song na meti internet prozivki zbog starta nad Mandžukićem (FOTO) (VIDEO)

| 19. juna 2014. 8:50|0 komentara

Reprezentacija Kameruna doživela je i drugi poraz u okviru grupe A na Mundijalu u Brazilu. Ova afrička selekcija doživela je pravi potom izgubivši sa 4:0 od Hrvatske, a dobar deo krivice za ubedljiv poraz leži na leđima Aleksa Songa koji je u 40. minutu zaradio crveni karton zbog starta na Mandžukićem. Nije dugo prošlo, a fudbaler Barselone već

19. juna 2014. 8:50

Mitrović dobio crveni, miran kao i uvek (VIDEO)

| 4. maja 2014. 20:28|0 komentara

Napadač Anderlehta Aleksandar Mitrović (20) dobio je crveni karton na utakmici protiv Klub Briža u Jupiler ligi. On je isključen u 38. minutu utakmice nakon koškanja sa jednim igračem Klub Briža, koji je, stekao se utisak, odglumio udarac i tako iskoristio neiskustvo i tanke živce srpskog reprezentativca. Činjenicu da je isključen, Mitrović je, naravno, prihvatio mirno

4. maja 2014. 20:28