0

NASTAO JE TOTALNI HAOS: Zaha i Tananga ušli u žestoki sukob – pogledajte zbog čega je došlo do toga! (VIDEO)

Objavljeno: 11.09.21 u 18:20

Totenhem je doživeo prvi poraz u sezoni, nakon što je izgubio od Kristal Palasa rezultatom 3:0.

Golove za Kristal Palas postigli su Vilfrid Zaha i Odsone Eduar koji je mrežu Totenhema zatresao samo pola minuta nakon što je ušao u igru, a potom je još jednom bio precizan u 93. minutu.

Ono što je obeležilo ovu utakmicu jeste sukom između Zahe i Tanange u 53. minutu. Naime, igrač domaćih je probijao po levoj strani, Tananga nije startovao već ga je odgurnuo rukama.

Zaha je pobesneo zbog toga, čim je ustao sa zemlje ušao je u klinč sa protivničkim igračem. Kamera je njihov sukob zabeležila, bilo je tu guranja, psovanja i udaranja, što možete videti u priloženom video snimku:

Glavni arbitar meča je obojici igrača pokazao žuti karton, Tananga je već imao jednu javnu opomenu, pa je zbog druge morao da napusti teren i ode u svlačionicu.