0

NOVA KOMEDIJA U SRPSKOM FUDBALU: Kardinalna greška sudije – nakon jezivog starta, pogrešan igrač poslat u svlačionicu! (VIDEO)

Objavljeno: 22.11.21 u 15:10

Odigrana je još jedna utakmica 19. kola Prve Lige Srbije.

Grafičar je ugostio ekipu Kabela i potpuno zasluženo ‘uzeo’ sva tri boda. Domaći su slavili razultatom 3:1 u veoma važnoj utakmici.

Andrija Radulović je svoj tim doveo u vođstvo već u 2. minutu, da bi Kabel stigao do izjednačenja u 28. minutu. Potom su se u strelce upisali Jovan Mituljikić i Aleksej Golijanin. U 73. minutu protivnički mrežu zatresao Jovan, da bi tačku na ovu utakmicu postavio Aleksej u 86. minutu.

Zanimljiva situacija dogodila se u 82. minutu, kada je crveni karton dobio pogrešan igrač. Na snimku se vidi da kako je Aleksa Marić oštro startovao na igrača Grafičara, a glavni arbitar meča je Beliću pokazao put u svlačionicu.