premier liga

Džons dve sedmice van terena

Fudbaler Mančester Junajteda Fil Džons odsustvovaće dve nedelje sa terena zbog povrede kolena, saopštio je aktuelni šampion Engleske. Iako su prve procene govorile da će on odsustvovati i mesec dana sa terena, ispostavilo se da je povreda kolena za nijansu blaža ali dovoljno da se smanji period odsustva. Džons će propustiti utakmice protiv Noriča i … Continue reading Džons dve sedmice van terena

Nevil o debaklu Totenhema: Vezivali pertle i nameštali štucne (VIDEO)

Jedan od legendarnih igrača Mančester Juanjteda, Geri Nevil koji sada radi kao stručni konsultant na televiziji Skaj, analizirao je uzroke koji su doveli do debakla Totenhema na gostovanju Mančester Sitiju. Nevil je na vrlo jednostavan način ilustrovao nespremnost Boašovih izabranika za meč na Itihadu. “Vertongen je vezivao pertle, Doson i Kabul nameštali štucne, a Voker … Continue reading Nevil o debaklu Totenhema: Vezivali pertle i nameštali štucne (VIDEO)

Remi na Sent Džejmsu (VIDEO)

U prvoj utakmici 8. kola Premijer liga fudbaleri Njukasla i Liverpula odigrali su nerešeno 2:2 (1:1). Dobar fudbal na Sent Džejms Parku pružili su fudbaleri oba kluba. Domaći su poveli preko Kabaje u 23. minutu igre. Ovaj rezultat bio je na snazi do 41. kada je Mbiva isključen iz igre, a kapiten gostiju Stiven Džerard … Continue reading Remi na Sent Džejmsu (VIDEO)

Kanarinci uplašili crne mačke

Norič savladao Sanderlend na svom terenu

Đavolima triler u Redingu

Sedam golova za samo 34 minuta na Madejski stadionu

Labudovi ubili tobdžije, građanima gorke karamele

Miču utišao Emirejts, karamele opet neporažene u Mančesteru, minimalac Liverpula

Čekićem opalili plavce

Vest Hem razneo Čelsi u drugom poluvremenu, Benitezu se crno piše ako ovako nastavi

Benteke srušio Reding

Aston Vila golom korpulentnog Belgijanca došla do pobede

Miroljubivi policajci i crne mačke

KPR ne može da pobedi ove sezone, a Sanderlend da postigne gol

Dosadni remi

Aston Vila i Arsenal remizirali, najgori start tobdžija od kada je Venger na klupi