0

Remi na Sent Džejmsu (VIDEO)

Objavljeno: 19.10.13 u 16:05

reds

U prvoj utakmici 8. kola Premijer liga fudbaleri Njukasla i Liverpula odigrali su nerešeno 2:2 (1:1).

Dobar fudbal na Sent Džejms Parku pružili su fudbaleri oba kluba. Domaći su poveli preko Kabaje u 23. minutu igre. Ovaj rezultat bio je na snazi do 41. kada je Mbiva isključen iz igre, a kapiten gostiju Stiven Džerard realizovao jedanaesterac za svoj 100. pogodak u Premijer ligi.

Međutim, ‘svrake’ sa igračem manje ponovo stižu do prednosti u 56. minutu kada je Damet bio strelac.

Da na Enfild ipak odu sa bodom u džepu potrudio se Denijel Staridž kada je u 72. minutu postavio konačnih 2:2.