0

WBA gazi

Objavljeno: 24.11.12 u 16:06

WBA ove sezone beleži sjajne rezultate, danas je potpuno neočekivao savladao Sanderlend na stadionu svetlosti postigavši čak 4 gola.

Sve je počelo fantastičnim pogotkom Zoltana Gere u 30. minutu šutem iz daljine. Da se domaći neće mnogo radovati bilo je jasno u 44. minutu kada je Long postigao gol posle kardinalne greške golmana Sanderlenda Mignoleta.

Gardner je dao nadu gostima da mogu da se vrate u meč u 74, minutu pogotkom iz slobodnog udarca ali je Lukaku sa penala šest minuta kasnije opet doveo goste na dva gola prednosti.

Najbolji igrač Sanderlenda na ovom meču, Sesenjon smanjuje rezultat na 3:2 četiri minuta pre kraja. Ipak umesto izjednačenja, u zaustavnom vremenu Forčn opet donosi dva gola prednosti gostima i konačan rezultat 4:2.

Ovom pobedom WBA se popeo na treće mesto Premijer lige sa 26 bodova.