Nevena Ignjatović

LEPA SLIKA: Ignjatovićeva odlično skijala, Zagreb bodrio Srpkinju do plasmana karijere (VIDEO)

Nevena Ignjatović je na zagrebačkom Sljemenu napravila rezultat karijere, a domaćin je to umeo da pozdravi na pravi način.

SKIJANJE: Nova pobeda Šifrin, Nevena Ignjatović ostvarila rezultat karijere

Amerikanka Mikaela Šifrin zabeležila je novu pobedu u okviru Svetskog kupa, nakon što je bila najbolja i u Sestrijereu u Italiji. Naša Nevena Ignjatović stigla je do prvih bodova nakon 27. mesta.

ALPSKO SKIJANJE: Ganjon pobednica kombinacije u Soldeu, Nevena Ignjatović osvojila pet bodova

Kanađanka Mari-Miel Ganjon trijumfovala je u drugoj ovosezonskoj alpskoj kombinaciji voženoj u Andori.

SKIJANJE: Prvi bodovi za Nevenu Ignjatović

U švajcarskom skijalištu Zinalu održan je Evropa Kup na kom je nastupila i Nevena Ignjatović.

BRAVO: Nevena Ignjatović u istoriji srpskog skijanja

Srpska skijašica Nevena Ignjatović ušla je u istoriju srpskog skijanja, pošto je osvojila prve bodove u Svetskom kupu u karijeri.

NEVENA IGNJATOVIĆ ZA HOTSPORT: Povrede su razlog slabijeg rezultata u Koloradu, ali idem dalje sa osmehom na licu

Srpska skijašica Nevena Ignjatović nije zabeležila najsjajniji rezultat na Svetskom prvenstvu u Koloradu, ali ističe da su povrede glavni razlog za to i tvrdi da će nastaviti da se bori za što bolji nastavak sezone sa osmehom na licu.

ALPSKO SKIJANJE: Nevena obeležila teritoriju srpskom zastavom, spremna za Svetski kup (FOTO)

Srpska skijašica Nevena Ignjatović nalazi se u Aspenu gde će narednih dana braniti boje naše zemlje na Svetskom kupu.

Nevena Ignjatović: Želela sam dobar rezultat zato sam se zaletela

Srpska olimpijka Nevena Ignjatović nije uspela da završi trku slaloma u Sočiju. Ona se našla u grupi od 23 skijašice koje su zbog greške odustale pre kraja prve vožnju, od ukupno 85 koliko je startovalo. “Razočarana sam. Bili su teški uslovi i teška staza, moralo je da se uđe od starta bez ikakvih grešaka. Početak je … Continue reading Nevena Ignjatović: Želela sam dobar rezultat zato sam se zaletela

Ignjatovićeva bez plasmana u slalomu, vodi Mikaela Šifrin

Srpska skijašica Nevena Ignjatović ostala je bez plasmana u slalomskoj trci na Olimpijskim igrama u Sočiju pošto nije uspela da završi prvu trku u kojoj je startovala kao 35. Iganjtovićeva je tako upotpunila katastrofalan učinak srpskih olimpijaca na takmičenju u Sočiju gde je upravo ona ostvarila jedan od boljih plasmana osvojivši 28. mesto u veleslalomu. Nakon … Continue reading Ignjatovićeva bez plasmana u slalomu, vodi Mikaela Šifrin

Ignjatovićeva 28. u veleslalomu

Srpska skijašica Nevena Ignjatović zauzela je u utorak 28. mesto u veleslalomu, na Zimskim olimpijskim igrama u Sočiju. Ignjatovićeva je rezultatom od dva minuta, 42 sekunde i 46 stotinki zauzela 28. mesto, sa 5,59 sekunde zaostatka za pobednicom Tinom Maze iz Slovenije. Srpska skijašica je posle prve vožnje bila na 29. mestu, rezultatom od 1:22,14 … Continue reading Ignjatovićeva 28. u veleslalomu