»Tag:Nevena Ignjatović

Nevena Ignjatović

PRIPREME ZA POČETAK SEZONE: Nevena Ignjatović na Zlatiboru

| 18. jula 2018. 20:03|0 komentara|Beta

Stručni tim srpske alpske skijašice Nevene Ignjatović danas je na Zlatiboru najavio detaljne planove za takmičenja u predstojećoj skijaškoj sezoni i njene treninge. Ona je rekla da je "prezadovoljna uslovima" na toj planini i rekla da je završila prvi ciklus priprema.

18. jula 2018. 20:03

Nevena Ignjatović: Želela sam dobar rezultat zato sam se zaletela

| 21. feb 2014. 17:40|0 komentara

Srpska olimpijka Nevena Ignjatović nije uspela da završi trku slaloma u Sočiju. Ona se našla u grupi od 23 skijašice koje su zbog greške odustale pre kraja prve vožnju, od ukupno 85 koliko je startovalo. "Razočarana sam. Bili su teški uslovi i teška staza, moralo je da se uđe od starta bez ikakvih grešaka. Početak je

21. feb 2014. 17:40

Ignjatovićeva bez plasmana u slalomu, vodi Mikaela Šifrin

| 21. feb 2014. 14:54|0 komentara

Srpska skijašica Nevena Ignjatović ostala je bez plasmana u slalomskoj trci na Olimpijskim igrama u Sočiju pošto nije uspela da završi prvu trku u kojoj je startovala kao 35. Iganjtovićeva je tako upotpunila katastrofalan učinak srpskih olimpijaca na takmičenju u Sočiju gde je upravo ona ostvarila jedan od boljih plasmana osvojivši 28. mesto u veleslalomu. Nakon

21. feb 2014. 14:54

Ignjatovićeva 28. u veleslalomu

| 18. feb 2014. 12:30|0 komentara

Srpska skijašica Nevena Ignjatović zauzela je u utorak 28. mesto u veleslalomu, na Zimskim olimpijskim igrama u Sočiju. Ignjatovićeva je rezultatom od dva minuta, 42 sekunde i 46 stotinki zauzela 28. mesto, sa 5,59 sekunde zaostatka za pobednicom Tinom Maze iz Slovenije. Srpska skijašica je posle prve vožnje bila na 29. mestu, rezultatom od 1:22,14

18. feb 2014. 12:30

Nevena sve bliža finalu EK

| 29. jan 2014. 17:03|0 komentara

Srpska skijašica Nevena Ignjatović osvojila je 23. mesto na slalomu u italijanskom Sestrijeru, u Evropa Kupu. Jedina predstavnica Srbije u alpskim disciplinama na ZOI je sa novih osam bodova veoma blizu plasmanu na finale Evropa Kupa koje se održava krajem sezone u Soldeu, u Andori. Nevena je do 23. mesta došla ukupnim vremenom 1:50.98 minuta  što

29. jan 2014. 17:03

Srpski skijaši: Savez nam odmaže umesto da pomaže!

| 24. dec 2013. 11:32|0 komentara

Srpski skijaši, Nevena Ignjatović i Milanko Petrović, osvajači zlatnih medalja na Univerzijadi u Trentinu u disciplinama alpsko i nordijsko trčanje, uputili su saopštenje za javnost kojim su iskazali ogromno nezadovoljstvo radom Skijaškog saveza Srbije. Uprkos sjajnim rezultatima i osvojenim medaljama, Ignjatovićeva i Petrović ističu da nemaju podršku Saveza svega mesec i po dana pre početka

24. dec 2013. 11:32

Udovičić čestitao Ignjatovićevoj

| 21. dec 2013. 10:17|0 komentara

Ministar omladine i sporta Vanja Udovičić čestitao je srpskoj skijašici Neveni Ignjatović osvajanje zlatne medalje u slalomu na Zimskoj Univerzijadi u Trentinu. "U ime Vlade Republike Srbije, Ministarstva omladine i sporta i u svoje lično ime, najsrdačnije ti čestitam na sjajnom uspehu i osvajanju zlata. Srbija je ponosna što ima sportiste poput tebe! Želim ti

21. dec 2013. 10:17

Nevena Ignjatović osvojila zlato na Univerzijadi

| 20. dec 2013. 21:23|0 komentara

Najbolja srpska skijašica Nevena Ignjatović osvojila je zlato na Univerzijadi u Trentinu.  Ignjatovićeva je do zlata došla ukupnim vremenom od 1:38.42 minuta, sa 36 stotinke prednosti u odnosu na Švajcarkinju Margo Givel. Treća je bila Martina Dubovska iz Češke. Ignjatovićeva je na taj način donela Srbiji treće zlato u Trentinu, a četvrtu medalju ukupno. Prethodno je

20. dec 2013. 21:23