0

Ignjatovićeva bez plasmana u slalomu, vodi Mikaela Šifrin

Objavljeno: 21.02.14 u 14:54

Srpska skijašica Nevena Ignjatović ostala je bez plasmana u slalomskoj trci na Olimpijskim igrama u Sočiju pošto nije uspela da završi prvu trku u kojoj je startovala kao 35.

Nevena Ignjatovic

Iganjtovićeva je tako upotpunila katastrofalan učinak srpskih olimpijaca na takmičenju u Sočiju gde je upravo ona ostvarila jedan od boljih plasmana osvojivši 28. mesto u veleslalomu.

Nakon prve slalomske trke vodeća je mlada Amerikanka Mikaela Šifrin sa 49 stotinki prednosti ispred Nemice Marije Hefl-Riš odnosno 67 stotinki ispred Slovenke Tine Maze koja je već osvojila dve zlatne medalje u Sočiju.

Druga trka nakon koje će biti podelejne medalje na programu je od 17.15 časova po našem vremenu.