»Tag:Vaterpolo liga Srbije

Vaterpolo liga Srbije

Favoriti ubedljivi u 10. kolu

| 5. feb 2014. 23:34|0 komentara

U 10. kolu vaterpolo prvenstva Srbije nije bilo iznenađenja. Šampion Srbije Crvena zvezda savladao je vaterpoliste ŽAK-a u Kikindi sa 4:12 (0:4, 2:2, 0:4, 2:2). Najefikasniji kod crveno-belih bili su Nikola Vukčević i Sava Ranđelović sa po tri postignuta gola. Ni lider na tabeli kragujevački Radnički nije bio ništa manje efikasan. Slavio je u Nišu

5. feb 2014. 23:34

Partizan potopio Vojvodinu

| 24. nov 2013. 21:36|0 komentara

FOTO: STARSPORT Vaterpolisti Partizana Rajfajzen savladali su Vojvodinu sa 15:6 (4:0, 3:1, 3:2, 5:3) u 5. kolu Vaterpolo lige Srbije. Ubedljivoj pobedi crno-belih najviše je doprineo Gavril Subotić sa 4 postignuta gola. Ćuk se upisivao tri puta u listu strelaca, a Mandić, Vico i Dedović su po dva puta postigli gol. Kod gostiju istakao

24. nov 2013. 21:36

Derbi Radničkom (VIDEO)

| 24. nov 2013. 18:38|0 komentara

FOTO: STARSPORT Vaterpolisti Radničkog savladali su Crvenu zvezdu u derbiju 5. kola Prve lige Srbije sa Radnički - Crvena zvezda 8:7 (2:0, 3:2, 2:0, 1:5). Kragujevčani su bili bolji rival tokom većeg dela susreta. Na poluvremenu su imali tri gola prednosti. Radnički je posle treće četvrtine imao vođstvo od pet golova i već

24. nov 2013. 18:38

Rutinske pobede ‘večitih rivala’

| 2. nov 2013. 0:25|0 komentara

Šampion Srbije, ekipa Crvene zvezde ostvarila je ubedljivu pobedu nad vaterpolistima Dunava od 20:4 (6:1, 5:1, 4:0, 5:2) u 2. kolu prvenstva Srbije. Najefikasniji u redovima crveno-belih bio je viktor Rašović koji se četiri puta upisao u listu strelaca. Po tri gola postigli su Strahinja Rašović i Ranđelović. Dejan Savić je iskoristio priliku da odmori

2. nov 2013. 0:25

Rutinska pobeda Zvezda protiv Naisa (VIDEO)

| 18. okt 2013. 21:38|0 komentara

FOTO: STARSPORT Vaterpolisti Crvene zvezde ubedljivo su savladali novajliju u Prvoj ligi ekipu Naisa sa 3:15. Razlika u kvalitetu došla je do izražaja već tokom prve četvrtine. Iako je Zvezda u tom periodu primila dva gola, imala je ubedljivo vođstvo. Šampion Srbije je u nastavku utamice rutinski igrao u napadu i uz odličnu

18. okt 2013. 21:38

Trijumf Radničkog u derbiju protiv Partizana (VIDEO)

| 18. okt 2013. 19:36|0 komentara

FOTO: STARSPORT Vaterpolisti Radničkog Kon Tikija savladali su Partizan Rajfajzen sa 11:8 (1:1, 3:2, 4:1, 3:4) u derbiju prvog kola Prve lige. Kragujevčani su tokom većeg dela susreta imali prednost. U trećoj četvrtini ona je iznosila nedostižnih 8:4. Izabranici Dejana Jovovića su nakon toga rutinski priveli meč kraju i zasluženo su slavili na

18. okt 2013. 19:36

Radnički dočekuje Partizan na otvaranju sezone

| 16. sep 2013. 19:21|0 komentara

FOTO: STARSPORT Prvenstvo Srbije u vaterpolu počinje 16. oktobra i već na startu nas očekuje jedan derbi. Vaterpolisti Partizana gostovaće vicešampionu Radničkom u Kragujevcu, a Crvena zvezda odbranu titule počinje protiv Naisa u Nišu. Večiti derbi je na programu 6. novembra, a okršaj šampiona Evrope Crvene zvezde i osvajača Kupa Evrope Radničkog je

16. sep 2013. 19:21

Zvezdi titula posle 20 godina!

| 15. maja 2013. 21:30|0 komentara

FOTO: STARSPORT Vaterpolisti Crvene zvezde novi su šampioni Srbije pošto su u finalnoj seriji savladali Radnički sa 3:2. U poslednjem petom meču crveno-beli su slavili na prepunom Tašu sa 9:7 (2:2, 2:1, 3:3, 2:1) i posle 20 godina osvojili šampionsku titulu. Crveno-beli su imali prednost tokom većeg dela utakmice. Sredinom druge deonice su

15. maja 2013. 21:30

UŽIVO: Zvezda – Radnički 9:7 (KRAJ)

| 15. maja 2013. 19:54|0 komentara

FOTO: STARSPORT Ko će podići trofej namenjen šampionu Srbije, vaterpolisti Crvene zvezde ili Radničkog? Da li će Zvezda posle 20 godina doći do titule šampiona ili će to Radnički učiniti prvi put u istoriji i to posle samo godinu dana od osnivanja kluba. Znaćemo posle 5. odlučujućeg meča koji se igra na bazenu

15. maja 2013. 19:54

Titula Zvezdi ili majstorica u Beogradu

| 11. maja 2013. 9:33|0 komentara

FOTO: STARSPORT Finel prvenstva Srbije u vaterpolu dostiže vrhunac. Večeras je u Kragujevcu na programu četvrti meč između Radničkog i Crvene zvezde. Crveno beli vode sa 2:1 u finalnoj seriji i imaju priliku da se već večeras domognu titule posle 20 godina. Kragujevčani će pokušati da izjednače u finalnoj seriji i izbore peti

11. maja 2013. 9:33

Savić: Biće veoma neizvesno u nastavku finala

| 27. apr 2013. 20:09|0 komentara

FOTO: STARSPORT Vaterpolisti Crvene zvezde poveli su u finalnoj seriji plej-ofa prvenstva Srbije protiv Radničkog posle veoma uzbudljive borbe u prvoj utakmici. Trener crveno-belih Dejan Savić kaže da je za ekipu najbitnije da je povela u finalnoj seriji. "Viđena je velika borba, prava muška, sa dosta oscilacija na obe strane. Za nas je

27. apr 2013. 20:09

Zvezda rutinski protiv Voše

| 11. apr 2013. 22:14|0 komentara

FOTO: STARSPORT Vaterpolisti Crvene zvezde su bez porblema savladali Vojvodinu sa 13:7 (3:2, 3:3, 4:1, 3:1) u prvoj utakmici polufinalne serije plej-ofa domaćeg šampionata. Iako oslabljeni neigranjem bolesnih Šefika i Rađena, crveno-beli su opravdali ulogu favorita i boljom igrom u druge dve četvrtine ostvarili očekivanu pobedu. Istina, oslabljeni su bili i gosti koji

11. apr 2013. 22:14

Radnički poveo protiv Partizana

| 11. apr 2013. 21:27|0 komentara

FOTO: STARSPORT Vaterpolisti Radničkog poveli su u polufinalnoj seriji plej-ofa pošto su u prvoj utakmici u Kragujevcu bili bolji od Partizana sa 11:8 (2:2, 2:2, 3:1, 4:3). Duel je ispunio predviđanja da će biti neizvestan, a domaći su pobedu obezbedili tek u poslednjoj četvrtini kada su pogocima iz peteraca stekli nedostižnu prednost. Filip Filipović

11. apr 2013. 21:27

Ubedljive pobede Zvezde i Partizana

| 3. apr 2013. 23:28|0 komentara

Crvena zvezda i Partizan su očekivanim ubedljivim pobedama okončali ligaški deo prvenstva u Vaterpolo ligi Srbije i sada ih očekuju iskušenja u plej-ofu u kojem će crveno-beli igrati protiv Vojvodine, a crno-beli protiv kragujevačkog Radničkog. Partizan je na Banjici kao gost savladao Singidunum sa 19:4 (3:1, 3:0, 7:0, 6:3). Blistali su Subotić i Rackov sa

3. apr 2013. 23:28