0

Rutinska pobeda Zvezda protiv Naisa (VIDEO)

Objavljeno: 18.10.13 u 21:38

Vaterpolisti Crvene zvezde ubedljivo su savladali novajliju u Prvoj ligi ekipu Naisa sa 3:15.

Razlika u kvalitetu došla je do izražaja već tokom prve četvrtine. Iako je Zvezda u tom periodu primila dva gola, imala je ubedljivo vođstvo. Šampion Srbije je u nastavku utamice rutinski igrao u napadu i uz odličnu odbranu zabeležio pobedu na početku nove sezone.

Najefikasniji u timu Dejana Savića bio je Andrija Prlainović sa 4 pogodaka, dok su Sava Ranđelović i Strahinja Rašović postigli po tri gola. Na golu Crvene zvezde nije bilo Šefika, a šansu je dobio Draksimović.

U derbiju prvog kola Radnički je pobedio Partizan sa 11:8 u Kragujevcu.