1

NOVI BEOGRAD UBEDLJIV: Crvena zvezda nije uspela da pruži otpor! (FOTO)

Objavljeno: 06.11.22 u 09:50

Vaterpolisti Novog Beograda zabeležili su treću pobedu u Superligi ove sezone.

Novobeograđani su u derbiju četvrtog kola domaćeg šampionata ubedljivo pobedili Crvenu zvezdu sa 15:7.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Aktuelni srpski i regionalni šampion u potpunosti je kontrolisao dešavanja u bazenu tokom čitavog meča. Domaći su vodili od prvog minuta i zasluženo su stigli do trijumfa. Izuzetno efikasnu igru u napadu i znatno čvršću u odbrani ekipa trenera Živka Gocića prikazala je u drugom poluvremenu. Crveno-bele kao da je tada stigao umor posle napornih mečeva u kvalifikacijama za Kup Evrope, što su Novobeograđani iskoristili na pravi način. Zatvorili su prilaze svom golu, a postigli su i šest uzastopnih pogodaka i tako osigurali trijumf.

Najefikasniji u pobedničkom taboru bio je Dušan Mandić ča četiri gola, dok se Strahinja Rašović tri puta upisao u listu strelaca. Kod Crvene zvezde po dva pogotka postigli su Veljko Tankosić i Lukas Seman.