0

UŽIVO: Zvezda – Radnički 9:7 (KRAJ)

Objavljeno: 15.05.13 u 19:54

Ko će podići trofej namenjen šampionu Srbije, vaterpolisti Crvene zvezde ili Radničkog? Da li će Zvezda posle 20 godina doći do titule šampiona ili će to Radnički učiniti prvi put u istoriji i to posle samo godinu dana od osnivanja kluba. Znaćemo posle 5. odlučujućeg meča koji se igra na bazenu Tašmajdan u Beogradu.

1. minut – Marko Avramović je snažnim šutem doneo Zvezdi prvo vođstvo.

2. minut – Radnički je odmah uzvratio  izjednačio rezultat.

2. minut – Vanja Udovičić svojim drugim golom donosi prvu prednost Kragujevčanima.

3. minut – Vapenski je izjednačio rezultat odličnim šutem posle isključenja jednog igrača gostiju.

Kraj prve četvrtine, trenutni rezultat je 2:2, veoma uzbudljiva utakmica pred prepunim tribinama na Tašu.

1. minut – Strahinja Rašović vratio je Zvezdu u vođstvo.

6. minut – Nikola Rađen iskoristio je dodavanje Vapenskog i postigao novi gol za crveno-bele.

7. minut – Šefik brani nemoguće. Uspeo je da odbrani gol u situaciji jedan na jedan.

8. minut – Burić je uspeo da smanji Zvezdino vođstvo odličnom reakcijom pred golom Šefika.

Poluvreme na utakmici Crvena zvezda – Radnički. Domaći tim vodi sa 4:3.

2. minut – Đorđe Filipović je prelepim lobom doneo Kragujevčanima izjednačenje.

2. minut – Sava Ranđelović je iskoristio jedan odbitak i doneo Zvezdi ponovo gol prednosti.

4. minut – Aleksandar Ćirić sjajnom žabicom donosi novo izjednačenje.

5. minut – Odlično je iskoristio nepažnju gostiju Viktor Rašović i opet vodi Zvezda sa 6:5.

7. minut – Novim golom Viktora Rašovića koji je ponovo sa krila probio odbranu Kragujevčana Zvezda dolazi do dva gola prednosti.

8. minut – Drugim golom Aleksandar Ćirić smanjuje rezultat.

Pred početak poslednje četvrtine Zvezda ima gol prednosti 7:6.

3. minut – Boris Zloković se oslobodio čuvara i doneo Radničkom novo izjednačenje.

6. minut – Sjajno se izvio Duško Pijetlović na centarskoj poziciji i savladao Radića za novu prednost Beograđana.

8. minut. – Neverovatan pogodak Nikole Rađena najavljuje šampionsko slavlje u Beogradu.

CRVENA ZVEZDA JE NOVI ŠAMPION SRBIJE!!!!

Posle 20 godina Zvezda je postala šampion države. Neviđena atmosfera na Tašu. Navijači su poskakli u bazen kako bi sa vaterpolistima proslavili titulu.