0

ŽAK lak zalogaj za Zvezdine ajkule

Objavljeno: 10.10.12 u 21:56

Prethodne nedelje je odigrano 1. kolo Prve A lige za vaterpoliste, a BVK Crvena zvezda je bila slobodna. Crveno beli su dočekali kikindski ŽAK na bazenu „11. aprila“ i premijernu utakmicu u prvenstvu Srbije rešili u svoju korist sa 14:4 (1:0, 4:2, 4:0, 5:2).

Crveno beli su u prvoj četvrtini uspeli da postignu samo jedan pogodak, ali su već u drugoj uspeli da otvore goste. U nastavku susreta Crvena zvezda je kontorlisala u potpunosti meč i na kraju sasvim zasluženo trijumfovala .

Najefikasniji u Zvezdinom tim bili su Andrija Prlainović sa 5, Boris Vapenski sa 4 i Strahinja Rašović sa 3 gola.