0

Derbi Radničkom (VIDEO)

Objavljeno: 24.11.13 u 18:38

Vaterpolisti Radničkog savladali su Crvenu zvezdu u derbiju 5. kola Prve lige Srbije sa Radnički – Crvena zvezda 8:7 (2:0, 3:2, 2:0, 1:5).

Kragujevčani su bili bolji rival tokom većeg dela susreta. Na poluvremenu su imali tri gola prednosti. Radnički je posle treće četvrtine imao vođstvo od pet golova i već tada odlučio pobednika.

Da ne prođe sve tako glatko pobrinuli su se izabranici Dejana Savića koji su prišli domaćinu na samo gol zaostatka, ali nisu imali više vremena da dođu do boda na ovom meču.

Najefikasniji na ovom meču bio je Aleksandar Ćirić sa tri gola.

Nakon pet kola Radnički je na prvom mestu sa maksimalnim učinkom, dok je branioc titule na drugom mestu sa 12 bodova.