»Tag:Kup Španije

Kup Španije

Bejl došprintao do Realovog 19. Kupa Španije! (VIDEO)

| 16. apr 2014. 23:31|0 komentara

Fudbaleri Reala iz Madrida osvajači su Kupa Španije. On su u finalnom meču igranom u Valensiji savladali najvećeg rivala Barselonu sa 2:1. Najlepši trenutak meča bio je pobedonosni gol Gereta Bejla, koji je prethodno prešprintao celu levu aut liniju. Madriđani su poveli već u 11. minutu kada je Di Marija iskoristio dodavanje Benzeme i pogodio

16. apr 2014. 23:31

Real nadigrao gradskog rivala (VIDEO)

| 5. feb 2014. 21:52|0 komentara

Fudbaleri Reala stekli su kapitalnu prednost posle prve utakmice polufinala španskog Kupa kralja pošto su na svom stadionu savladali gradskog rivala Atletiko rezultatom 3:0. Real je do vodećeg gola stigao u 17. minutu kada je Pepe snažno šutirao sa dvadesetak metara, lopta je pogodila Insuu u leđa, prevarila golmana Atletika Kurtou i završila u mreži.

5. feb 2014. 21:52

Kup Španije: Favoriti potvrdili prolaz

| 17. dec 2013. 23:50|0 komentara

Večeras je širom Španije odigrano šest revanš mečeva šesnaestine finala Kupa Kralja u fudbalu, a favoriti su uglavnom samo potvrdili svoj prolaz u narednu rundu. Najzvučnije ime večeras, ekipa Barselone, savladala je na domaćem terenu sa 3:0, golovima Pedra i Nejmara te autogolom Marijana, i tako ukupnim skorom 7:1 ostvarila plasman u osminu finala ovog

17. dec 2013. 23:50