0

REAL MADRID SE OBRUKAO PROTIV TREĆELIGAŠA: Izabranicima Zinedin Zidana nije pomogao ni igrač više! (FOTO)

Objavljeno: 20.01.21 u 23:50

Real Madrid se propisno obrukao!

Fudbaleri Reala iz Madrida ispali su 1/16 finala Kupa Španije. Oni su kao gosti posle produžetka poraženi od trećeligaša Alkojana rezultatom 2:1.

Zinedin Zidan je na teren poslao kombinovan sastav bez glavnih prvotimaca.

Ništa nije nagoveštavalo na bruku, Real je poveo u 45. minutu meča, a strelac je bio Militao na asistenciju Marsela.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Izjednačenje domaćinu u veliku radost doneo je Hose Solbes u 80. minutu.

Zinedin Zidan je u produžetku uveo Benzemu, Azara, Krosa i Asensija, međutim ni to nije pomoglo „kraljevskom klubu“.

Domaćin je u 110. minutu ostao sa igračem manje, pošto je drugi žuti dobio Ramon Lopez.

Trećeligaš se nije predavao i u 115. minutu  postižu drugi pogodak preko Huanana i postavljaju konačnih 2:1.

Real Madrid je krenuo na sve ili ništa, a poslednju priliku za izjednačenje imao je Marselo koji je u poslednjim sekundama šutirao iskosa sa leve strane preko gola.

Ranije tokom dana Real Sosijedad je kao gost savladao Kordobu 2:0.