0

KUP KRALJA: Sevilja na Barselonu u finalu (VIDEO)

Objavljeno: 11.02.16 u 22:31

U revanš meču polufinala Kupa kralja Selta i Sevilja odigrale su nerešeno 2:2.

U finale Kupa kralja prošla je ekipa Sevilje, jer je imala odličan rezultat iz prvg meča (4:0) i u finalu će se sastati sa Barselonom, koja je u dvomeču deklasirala Valensiju.

Ekipa Selte je odlično otvorila meč što i imala kontrolu igre. Takav pristup im je doneo vodeći pogodak, koji je postigao Jago Aspas u 35. minutu. Isti igračdonosi i prednost od 2:0 u 55. minutu. Međutim dva minuta kasnije Sevilja stiže do gola preko Evera Banege.

Domaćin je mogao da ponovo povede sa dva gola razlika, ali je Džon Guideti bio neprecizan sa bele taćke. Remi Sevilji je doneo Konopljanka u 87. minutu meča.

(izvor: rutube/Независимый спорт)