»Tag:kup nemačke

kup nemačke

KUP NEMAČKE: Favoriti po planu (VIDEO)

| 29. okt 2014. 22:23|0 komentara

U sredu je odigrano preostalih osam utakmica 1/16 finala Kupa Nemačke, a za razliku od jučerašnjih mečeva danas nije bilo velikih iznenađenja. Najviše problema da dođe do pobede imao je Bajer iz Leverkuzena koji je tek posle penala slavio pobedu u Magdeburgu. U duelu bundesligaša Borusija iz Menhengladbaha je bila bolja od Ajntrahta u Frankfurtu.

29. okt 2014. 22:23

KUP NEMAČKE: ‘Milioneri’ rutinski, Hanover i Herta ispali

| 28. okt 2014. 23:14|0 komentara

Večeras je odigrano osam od ukupno 16 utakmica 1/16 finala Kupa Nemačke u kojima su favorita uglavnom opravdali ulogu izuzimajući Hanover koji je poražen od Alena odnosno Hertu koja je posle izvođenja penala eliminisana od Arminije. Borusija iz Dortmunda je bez previše problema savladala Sankt Pauli i to u Hamburgu, Keln je tek posle penala

28. okt 2014. 23:14

Bajern sa pet komada zakazao novo finale sa Dortmundom (VIDEO)

| 16. apr 2014. 22:55|0 komentara

Minhenski Bajern drugi je finalista Kupa Nemačke, nakon pobede nad Kajzerslauternom od čak 5:1. Prethodno plasman u finale obezbedio je Dortmund. Vođstvo Bavarcima doneo je Bastijan Švajnštajger u 23. minutu, a samo devet minuta kasnije Toni Kros duplirao je prednost. Treći gol izabranika Pepa Gvardiole delo je Tomasa Milera u 50. minutu sa penala. Coler je

16. apr 2014. 22:55

Kup Nemačke: Dortmund prvi finalista, Levandovski u klubu 100 (VIDEO)

| 15. apr 2014. 22:36|0 komentara

Fudbaleri Borusije Dortmund prvi su finalisti Kupa Nemačke pošto su u polufinalu savladali ekipu Volfsburga rezultatom 2:0 (2:0).   FOTO: Twitter BVB Domaći su pitanje pobednika rešili u prvih 45 minuta golovima Mihtarijana u 13. i Levandovskog u 43. minutu. Poljaku je ovo bio jubilarni stoti pogodak u dresu Borusije, koju će napustiti

15. apr 2014. 22:36

Kup Nemačke: Bajern petardirao HSV, Leverkuzen ispao od drugoligaša (VIDEO)

| 12. feb 2014. 22:34|0 komentara

Fudbbaleri Bajern Minhena, Kajzeslauterna i Volfsburga pridružili su se Borusiji Dortmund u polufinalu Kupa Nemačke. Bajern je u gostima deklasirao Hamburger rezultatom 5:0. Goleadu Bajerna otvorio je Mario Mandžukić, strelac tri pogotka, a mrežu je prvi put zatresao u 22. minutu, a potom je u drugom delu pogodio u 74. i 76. minutu. Preostala dva

12. feb 2014. 22:34

Kup Nemačke: Bajern prošao, Roben se povredio

| 4. dec 2013. 22:53|0 komentara

Fudbaleri Bajern Minhena pobedili su u gostima ekipu Augzburga rezultatom 2:0, ali su ostali bez povređenog Arjena Robena. Posle Dortmunda, Hofenhajma, Kajzerslauterna i Hamburga, u četvrtrfinale Kupa Nemačke plasirali su se i Bajern, Leverkuzen, Ajntraht i Volfsburg. Roben je već u četvrtom minutu načeo mrežu domaćih, ali je u 16. morao da napusti teren zbog

4. dec 2013. 22:53

Borusija i Hofenhajm se provukli (VIDEO)

| 25. sep 2013. 0:15|0 komentara

Vicešampion Evrope i Nemačke Dorusija iz Dortmunda teškom mukom je došla do pobede na gostovanju protiv Minhena 1860. Nakon 90 odigranih minuta rezultat je bio 0:0, pa je meč ušao u produžetke. U 104. minutu fudbaler domaćih Štal je napravio prekršaj za najstrožu kaznu, a ut to je zaradio i crveni karton. Precizan sa bele

25. sep 2013. 0:15

Bajern petardom počeo odbranu Kupa

| 5. avg 2013. 23:23|0 komentara

Fudbaleri Bajerna savladali su u 1. kolu Kupa Nemačke Švarc-Vajs Rehden u gostima 0:5. Trostruki strelac na ovom meču bio je Tomas Miler, dok su po jedan gol postigli Čerdan Šakiri i Arjan Roben. Šalke je savldao Notingen sa 2:0 golovima Klasa Jana Huntelara i Leona Gorečke, dok su pobede zabeležili i drugoligaši Union Berlin

5. avg 2013. 23:23

Švabe sa Bajernom za trofej Kupa

| 17. apr 2013. 22:24|0 komentara

Fudbaleri Štutgarta plasirali su se u finale Kupa Nemačke pošto su na svojoj Mercedes Benz areni savladali Frajburg u polufinalu sa 2:1 (2:1). "Švabe" su došle do prednosti već u 9. minutu Artura Boke koji je iskoristio asistenciju Ibrahima Traorea. Frajburg je izjednačio samo četiri minuta kasnije. Maks Kruse je proigrao Jana Rozenala koji je

17. apr 2013. 22:24