0

KUP NEMAČKE: Verder i Borusija u polufinalu (VIDEO)

Objavljeno: 09.02.16 u 23:07

Odigrana su prva dva meča četvrtfinala Kupa Nemačke i u oba je pobedio gost.

Bajer je na svom terenu u Leverkuenu dočekao Verder i poražen je sa 3:1. „Apotekarima“ nije pomoglo ni to što su vodili sa 1:0 golom Čičarita iz penala. U 31. minutu Garsija je poravnao na 1:1. Samo deset minuta kasnije Vendel je obrio jednog fudbalera iz Bremena u kaznenom prostoru, a sa „bele tačke“ precizan je bio Pizaro. Brazilac je „pocrveneo“, te je Verderu posao bio olakšan. Konačnih 3:1 pstavio je Grilitš u 82. minutu.

U drugom meču večeri Štutgart je dočekao Borusiju iz Dortmunda i rezultat je bio identičan 1:3. Meč je obeležio protest navijača gostujućeg tima, koji nisu videli go Rojsa u 5. minutu. Rup je izjednačio pri njihovom dolasku na stadion „Mercedes arena“, ali je Aubemejang ponovo doveo „milionere“ u vođstvo. Konačnih 3:1 u 89. minutu postavio je Mkhtarijan.

(Izvor: RuTube)