»Tag:Estonija

Estonija

KVALIFIKACIJE ZA EURO 2016: Runi junak Engleske, Rusija remizirala sa Moldavijom (VIDEO)

| 12. okt 2014. 20:00|0 komentara

Odigrane su još četiri utakmice trećeg kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2016. u Francuskoj. Domaćini Ukrajina i Austrija su došli do celog plena, kao i Engleska u gostima, dok su Rusija i Moldavija odigrale nerešeno - 1:1. U prvom poluvremenu viđena su samo dva gola, Okotje je doveo Austrijance u vođstvo protiv Crnogoraca, a Jermolenko

12. okt 2014. 20:00

Odbojkašice uspešne na startu kvalifikacija za SP

| 3. jan 2014. 14:41|0 komentara

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije pobedom nad Estonijom od 3:0 (25:21, 25:18, 25:15), započela je svoje učešće na turniru J grupe treće runde evropskih kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Izabranice Zorana Terzića kontrolisale su tok utakmice od samog početka i zabeležile rutnisku pobedu u Azerbejdžanu. Jedino je u prvom setu viđena rezultatska neizvesnost, ali je na kraju

3. jan 2014. 14:41