»Tag:Azijska liga šampiona

Azijska liga šampiona

Gvangžu šampion Azije

| 9. nov 2013. 15:48|0 komentara

Fudbaleri kineskog Gvangžua osvojili su titulu šampiona Azije pošto su u finalu savladali Seul. U prvom meču finala azijske Lige šampiona u Južnoj Koreji rezultat je bio 2:2., a u revanšu u kini meč je završen 1:1, pa je zbog više golova u gostima Gvangžu osvojio pehar. Gvangžu je poveo u 58. minutu golom Elkesona, a

9. nov 2013. 15:48

Stanojevićev Peking ispao u osmini finala LŠ

| 21. maja 2013. 17:47|0 komentara

Ekipa Aleksandra Stanojevića, Peking Guan ispala je u osmini finala azijske Lige šampiona nakon dvomeča sa Seulom. Prvi meč u Pekingu završen je bez golova, dok je u revanšu Seul slavio rezultatom 3:1. Stanojevićev tim je poveo golom Fredija kanute u 8. minutu, ali su Korejci preokrenuli rezultat u drugom poluvremenu i na kraju slavili.

21. maja 2013. 17:47

Porazi srpskih stručnjaka u Aziji

| 10. apr 2013. 17:03|0 komentara

Fudbaleri Peking Guana izgubili su danas na svom terenu od uzbekistanskog Bunjodkora sa 1:0 u meču četvrtog kola G grupe azijske Lige šampiona. Ekipi koju sa klupe predvodi srpski stručnjak Aleksandar Stanojević to je bio prvi poraz u elitnom takmičenju ove sezone. Strelac jedinog pogotka na utakmici bio je Fozil Musajev u 32. minutu. Đangsu,

10. apr 2013. 17:03