0

Porazi srpskih stručnjaka u Aziji

Objavljeno: 10.04.13 u 17:03

acl

Fudbaleri Peking Guana izgubili su danas na svom terenu od uzbekistanskog Bunjodkora sa 1:0 u meču četvrtog kola G grupe azijske Lige šampiona.

Ekipi koju sa klupe predvodi srpski stručnjak Aleksandar Stanojević to je bio prvi poraz u elitnom takmičenju ove sezone. Strelac jedinog pogotka na utakmici bio je Fozil Musajev u 32. minutu.

Đangsu, drugi kineski klub sa srpskim trenerom Draganom Okukom, izgubio je sa 2:0 na gostovanju tajlandskom Buriram Junajtedu u E grupi.

Okukinom timu to je bio drugi poraz u ovom takmičenju, a golove su dali kapiten Sučao Nutnum u 39. i Čeril Šapuiz u 60. minutu.