»Tag:Amkar

Amkar

PSOVAO SUDIJU: Muslin suspendovan dve utakmice!

| 25. sep 2014. 18:52|0 komentara

Nekadašnjeg trenera Zvezde, a sada Amkara Slavoljuba Muslina disciplinski organi Fudbalskog saveza Rusije kaznili su sa dve utakmice suspenzije. Srpski stručnjak, posle poraza kod kuće od Krasnodara (1:2), svašta nešto, ni malo lepo, imao je da kaže sudiji Alekseju Matjuninu i njegovim pomoćnicima. - Muslin je kažnjen sa dva meča zbog nasilničkog ponašanja. Primili smo pismo izvinjenja,

25. sep 2014. 18:52

Nemilosrdni Hulk briljirao i protiv Muslinovog Amkara (VIDEO)

| 23. avg 2014. 17:20|0 komentara

Zenit, posle pet kola ruske Premijer lige, ostaje lider na tabeli. Amkar Slavoljuba Muslina savladan je rezultatom 2:0, golovima Šatova i Hulka. Tim iz Sankt Peterburga poveo je u 13. minutu, kada je Oleg Šatov pogodio mrežu golmana Gerusa. Drugi gol, devet minuta kasnije, postigao je Hulk. Sam je započeo akciju, onda dodao loptu do Danija, da bi mu

23. avg 2014. 17:20

Muslin ponovo u Premijer ligi

| 17. juna 2014. 21:46|0 komentara

Slavoljub Muslin će i naredne sezone raditi u Premijer ligi Rusije pošto je postigao dogovor sa Amkarom iz Perma sa kojim je potpisao dvogodišnji ugovor. Podsećamo da je nekadašnji trener Crvene zvezde prošle godine radio u Krasnodaru koji je napustio tokom sezone, a u Rusiji je još vodio moskovsku Lokomotivu i Himki. hotsport.rs Sportske vesti iz

17. juna 2014. 21:46

Milevskog hoće i Amkar, Mrđa bliži Markani

| 4. avg 2013. 21:18|1 komentar

Artem Milevski ne trenira koliko bi trebalo, izazi i opija se, zbog čega je i izbačen iz prvog tima Dinama, ali ponude mu samo stižu. Posle Livorna i Crvene zvezde na adresu ukrajinskog napadača stigle su još dve ponude. Prva je od ruskog Amkara koji očajnički traži napada, a druga od azerbejdžanskog kluba Gabala. Amkar

4. avg 2013. 21:18