0

I Voždovac bolji od Rada (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 01.12.13 u 14:59

Sa dva brzopotezna pogotka na početku drugog poluvremena fudbaleri Voždovca su na gostovanju Radu na stadionu Obilića na Vračaru uspeli da dođu do zlata vrednog trijumfa (0:2) i koliko toliko pobegnu sa začelja tabele, a istovremeno svoje domaćine ostave zakucane za dno.

Prvi pogodak delo je defanzivca Slobodana Lalić koji je u 50. minutu odlično reagovao u kaznenom prostoru „građevinara“, da bi već u sledećem napadu „zmajevi“ preko iskusnog napadača Radeta Veljovića došli i do drugog pogotka. Izabranici Nenada Lalatovića su nakon toga vrlo lako uspeli da kontrolišu situaciju na terenu i tako sačuvaju pobedu.

Ekipa sa Banjice ni u drugom meču sa novim trenerom nije uspela da dođe do bodova pa je sa 10 poena poslednja na tabeli Jelen Superlige, dok Voždovac probio do deobe devete pozicije sa Napretkom, kragujevačkim radničkim i OFK Beogradom koji su takođe osvojili po 16 bodova.