0

Siti zgromio Junajted u gradskom derbiju, Totenhem uz Arsenal na čelu (VIDEO)

Objavljeno: 22.09.13 u 18:56

aguero-gol-mcfc-mufc

Veliki mančesterski derbi odigran u okviru 5. kola Premijer lige potpuno zasluženo je pripao Sitiju koji je pred svojim navijačima mogao da savladal ekipu Junajteda i ubedljivije od konačnih 4:1.

Već u 16. minutu prvi gol za „građane2 postigao je Aguero i to posle odličnog centaršuta Aleksandra Kolarova, koji je kao i Matija Nastasić odlično odigrao svih 90 minuta u dresu domaćeg tima. Na drugoj strani u sivilu gostujuće ekipe nije se previše istakao Nemanja Vidić koji snosi do krivice za četvrti pogodak domaćeg tima. Svakako važan detalj je i izostanak Robina van Persija iz gostujućeg tima koji zbog povrede nije mogao da konkuriše za ovaj meč.

U poslednjem meču nedeljnog programa Totenhem je golom Paulinja u poslednjim momentima uspeo da savlada Kardif i tako se priključi Arsenalu na vrhu tabele.