0

Premijer liga: Liverpul pao na Enfildu, Everton u gostima bolji od Vest Hema (VIDEO)

Objavljeno: 21.09.13 u 17:59

vest

Peto kolo Premijer lige donelo je jedan neočekivan rezultat. Fudbaleri Liverpula su na svom Enfild roudu poraženi su od Sautemptona sa 0:1.

Jedini gol na meču u 53. minutu postigao je Dejan Lovren.

Liverpool 0-1 Southampton Highlights

Gradski rival Liverpula, ekipa Evertona odigrala je na znanto višem nivou pa su na Apton parku pobedili Vest Hem sa 2:3.

Uzbudljiv meč započeo je vođstvom domaćih golom Morisona u 31. minutu. Na 1:1 čekalo se do 62. minuta utakmice kada je Bejns savladao domaćeg golmana.

Onda je na scenu stupio igrač domaćih Mark Nobl koji je za 14 minuta uspeo da postigne gol i zradai isključenje.

Prvo je upisan u sudijsku beležnicu u 68. minutu, da bi osam minuta kasnije doneo iz penala prednost za „čekićare“, a potom je u 82. minutu posle drugog žutog kartona završio u svlačionici.

Igrač više na terenu značio je da „karamel“ kroenu u potpunu ofanzivu koja se isplatila već u 83. minutu kada je Bejns postigao svoj drugi gol, da bi tri minuta posle tri boda gostima doneo Romelu Lukaku.