»Tag:Sošo

Sošo

Sent Etjen lako do bodova protiv Sošoa

| 23. mar 2014. 15:52|0 komentara

U prvoj utakmici nedeljnog programa 30. kola Šampionata Francuske ekipa Sent Etjena opravdala je ulogu favorita u duelu sa slabašnim Sošoom savladavši ga pred svojim navijačima sa 3:1. Nakon prvog dela igre u kojem nije bilo pogodaka, drugo je počelo prilično efikasno i već nakon šest minuta "zeleni" su golovima Erdenika i Tabanua došli do

23. mar 2014. 15:52

Liga 1: Loše veče za goste i samo 2 osvojena boda

| 21. dec 2013. 23:36|0 komentara

Večeras je na programu bilo prvih 6 utakmica 19. kola francuskog šampionata i mnogo više uspeha imali su domaći klubovi, zabeleživši 4 pobede uz dva remija. Sent Etjen je savladao ekipu Nanta rezultatom 2:0 (1:0). Strelci za domaći tim bili su Korne u 24. i Erding u 83. minutu iz penala. Naš Filip Đorđević morao

21. dec 2013. 23:36

PSŽ petardom ispratio Sošo (VIDEO)

| 7. dec 2013. 19:17|0 komentara

Fudbaleri Pari Sen Žermena deklasirali su na svom terenu ekipu Sošoa rezultatom 5:0 u 17. kolu francuskog šampionata. Bio je ovo duel prvoplasirane i poslednjeplasirane ekipe u Francuskoj Ligi 1, duel u kojem gosti nisu imali šta da traže što je na kraju i rezultatski potvrđeno. Već u 14. minutu Tijago Silva je, nakon asistencije

7. dec 2013. 19:17

Monako ispustio pobedu protiv Sošoa (VIDEO)

| 20. okt 2013. 16:10|0 komentara

Fudbaleri Monaka propustili su veliku šansu da se i posle 10. kola šampionata Francuske zadrže na čelu tabele zajedno sa Pari Sen Žermenom pošto su u duelu sa poslednjeplasiranim Sošoom osvojili samo jedan bod. Ništa nije nagoveštavalo da bi domaćin mogao da izbegne novi poraz nakon što su "kneževi" već u 10. minutu imali dva

20. okt 2013. 16:10

Bordo konačno pobedio

| 6. okt 2013. 19:36|0 komentara

Niz od čak sedam utakmica bez trijumfa fudbaleri Bordoa prekinuli su ubedljivom pobedom od 4:1 protiv fenjeraša Sošoa. Gosti su preko Kontoa došli do prednosti, ali je domaći tim već do poluvremena uspeo da napravi preokret, da bi tačku na ovaj meč sa dva gola u poslednjih 20 minuta stavio Dijabate. Vujadin Savić je ceo

6. okt 2013. 19:36

Janković na meti francuskih prvoligaša?

| 4. okt 2013. 12:53|0 komentara

FOTO: STARSPORT Prema pisanju pojedinih medija u Francuskoj bivši trener Crvene zvezde Aleksandar Janković karijeru bi mogao da nastavi u toj zemlji pošto se dva tamošnja prvoligaša interesuju za njegove usluge. Naravno, radi se o ekipama koje su na početku sezone već ostali bez trenera zbog loših rezultata kao što je u pitanju Sošo

4. okt 2013. 12:53

Sošo ostaje bez trenera

| 26. sep 2013. 12:42|0 komentara

Ubedljiv poraz Sošoa od 5:1 protiv Gengana u meču 7. kola šampionata Francuske bio je kap koja je prelila čašu odnosno trener kluba Erik Eli je posle sinoćnje utakmice odlučio da ponudi ostavku. Sošo je nakon sedam rundi na poslednjem mestu na tabeli sa samo dva osvojena boda za dva remija, protiv Ažaksioa i Evijana, odnosno

26. sep 2013. 12:42