1
U pripremi

REGIONALNA LIGA: Partizan neočekivano poražen u Budvi

Objavljeno: 10.11.17 u 21:15

Crno-beli poraženi su na gotovanju ekipi Budve rezultatom 10:5 (3:0, 2:1, 1:3, 4:1), u utakmici petog kola regionale veterpolo lige.

Budvani su može se reći napravili iznenađenje na svom plivalištu, upisavši protiv šampiona Srbije svoju prvu ovosensku pobedu.

Crnogorski tim je najveći deo posla obavio tokom prvog poluvremena, tokom kojeg je imao i prednost od 5:0 i tada je praktično bilo jasno da će crno-belima trebati čudo da dođu do preokreta. Pred poslednju četvrtinu Partizan je uspeo da se približi na dva gola zaostatka, ali za nešto više nisu imali snage.

Kod pobednika se najviše istakao Srđan Vuksanović, koji je bio trostruki strelac dok je kod Partizana dva puta pogađao Đorđe Lazić.

Nakon ove utakmice crno-beli imaju skor od tri pobede i dva poraza, dok je Budva poslednjeplasirana sa samo jednom ostvarenom pobedom.