0

Šelvijev šou u Svonsiju (VIDEO)

Objavljeno: 16.09.13 u 23:20

Selvi

Svonsi i Liverpul odigrali su nerešeno 2:2 u poslednjoj utakmici 4. kola engleske Premijer lige, a meč je obeležio fudbaler domaćih Džondžo Šelvi.

Fudbaleri Liverpula su nonšalantno ušli u ovaj meč što im se obilo o glavu već u 2. minutu kada se Džondžo Šelvi prošetao kroz šesnaesterac i zatresao mrežu „Redsa“. Nije se dugo čekalo na izjednačujući gol. Samo dva minuta kasnije Šelvi je napravio neverovatnu grešku, „uposlio“ Danijela Staridža kome nije bilo teško da savlada golmana Svonsija.

Liverpul je u 36. minutu potpuno preokrenuo preko debitanta Viktora Mozesa koji je nakon nove greške Šelvija šutirao sa ivice kaznenog prostora i savladao golmana Vorma. Izjednačenje i bod Svonsiju doneo je Miču u 64. minutu meča na asistenciju večeras u centru pažnje Džondžoa Šelvija.

I pored nerešenog rezultata Liverpul je i dalje prvi sa 10 bodova, dok je Svonsi na 13. mestu sa 4 boda.