»Tag:Selta Vigo

Selta Vigo

Nejmar i Mesi doneli novi trijumf Barseloni, Rajo iz penala savladao Osasunu (VIDEO)

| 26. mar 2014. 22:31|0 komentara

Večeras od 20 časova su odigrana još dva meča u okviru 30. kola španske Primere, u kojima su Barselona i Rajo Valjekano savladali Seltu i Osasunu. Barselona je na 'Nou Kampu' sa 3:0 rutinski savladala ekipu Selte. Katalonci su dominirali tokom čitavog meča, a već na poluvremenu su imali dva gola prednosti. Nejmar je već

26. mar 2014. 22:31

Kamačo srušio Seltu i izveo Malagu iz opasne zone (VIDEO)

| 21. mar 2014. 23:29|0 komentara

Ekipa Malage je slavila na gostovanju u Vigu i savladala ekipu Selte rezultatom 2:0 (2:0), u prvom meču 29. kola španske Primere. Pitanje pobednika na ovom susretu rešeno je već u prvom poluvremenu. U 24. minutu Kamačo je svojim prvim golom na meču doveo goste u vođstvo od 1:0, da bi samo osam minuta kasnije,

21. mar 2014. 23:29

Vilja dvostruki strelac u Vigu za novi trijumf Atletika (VIDEO)

| 8. mar 2014. 22:44|0 komentara

Atletiko Madrid ne odusta je od borbe za titulu prvaka u Španiji. 'Jorgandžije' su kao gosti savladale ekipu Selte rezultatom 2:0 (0:0) u 27. kolu Primere. Domaći su se pokazali kao neugodan rival za Atletiko Madrid, ali im je koncentracija popustila u poslednjih pola sata, pa je David Vilja sa dva gola rešio pitanje pobednika.

8. mar 2014. 22:44

Bez pobednika u duelu Selte i Hetafea (VIDEO)

| 22. feb 2014. 21:30|0 komentara

Selta i Hetafe su odigrali nerešeno 1:1 (0:1) u 25. kolu španske Primere. Gosti iz predgrađa Madrida su poveli nakon 20 minuta igre. Lafita je prmilio loptu i odmah raspalio nakon dodavanja Borhe za vođstvo Hetafea 1:0. Ovim rezultatom je i završeno prvo poluvreme. U 52. minutu Lisandro Lopez je isključen zbog drugog žutog kartona,

22. feb 2014. 21:30

Suzavac prekinuo meč Viljareala i Selte (VIDEO)

| 16. feb 2014. 0:09|0 komentara

Poslednji meč subotnjeg programa 24. kola španske Primere, između Viljareala i Selte, prekinut je u 87. minutu zbog ubacivanja suzavca na teren. Neposredno pre incidenta, Selta je u 83. minutu povela sa 1:0 golom Oreljane koji je lukavo skrenuo loptu glavom posle slobodnog udarca. Nakon toga je neko od navijača bacio suzavac na teren pa je glavni sudija bio

16. feb 2014. 0:09

Selta savladala Betis i gurnula ga bliže drugoj ligi (VIDEO)

| 25. jan 2014. 0:09|0 komentara

Fudbaleri Betisa doživeli su novi poraz, ovoga puta na gostovanju u Vigu, od Selte, rezultatom 4:2 (3:1) u okviru 21. kola španske Primere. Ipak, sami početak utakmice nije izgledao kao da će poslednjeplasirani tim u šampionatu doživeti neuspeh. U 17. minutu Ruben Kastro je zatresao mrežu Selte i doveo Betis u vođstvo od 1:0. Ipak,

25. jan 2014. 0:09

Dijego Kosta čuva Atletiko (VIDEO)

| 6. okt 2013. 14:13|0 komentara

Atletiko Madrid je savladao Seltu na Visente Kalderonu sa 2:1 u 8. kolu španske Primere i tako sačuvao maksimalan učinak. Fantastični Dijego Kosta postigao je oba gola za "jorgandžije". Prvi pogodak dao je pred kraj prvog dela igre u 43. minutu. U 62. minutu bilo je 2:0, nakon što je odličan pas Gabija Kosta pretvorio u

6. okt 2013. 14:13