0

FOTO screenshot

PRIMERA: Selta izgubila bod u petom minutu nadoknade, Eibarov minimalac protiv Leganjesa

Objavljeno: 22.09.18 u 18:30

Odigrane su još dve utakmice u Primeri u kojima su Selta i Valjadolir remizirali rezultatom 3:3, dok je Eibar slavio na svom terenu protiv Leganjesa sa 1:0.

Sjajan meč gledali smo u Vigu. Selta ga je otvorila sa dva gola u prvih devet minuta, Aspasa u petom i Gomeza u devetom, ali je Plano u 39. vratio gostima i samopouzdanje, ali i uverenje da mogu da ugroze domaćina.

Iako je Aspas vratio dva gola prednosti Selti u 54. minutu, Valjadolid je još dva puta uspevao da šokira svetlo plave.

Najpre je Unal u 65. minutu smanjio na 3:2, a onda se ofanziva u završnici isplatila i Suarez je u petom minutu nadoknade postavio konačnih 3:3.

U drugom meču u istom terminu i mnogo manje interesantnom okršaju, Eibar je na svom stadionu minimalnim rezultatom savladao Leganjes.

Jedini gol na tom susretu dao je Kike u 52. minutu.