0

REAL MADRID SIGURAN KOD KUĆE: Selta bez prilike, Asensio sjajan!

Objavljeno: 22.04.23 u 23:55

Sigurna partija ‘Kraljevskog kluba’.

Fudbaleri Real Madrida su na Santijago Bernabeu dočekali ekipu Selte Vigo u okviru 30. kola španskog šampionata. Slavio je domaći klub sa 2:0 i tako nastavio da ‘vija’ Barselonu, koja za sada suvereno drži čelo La Lige.

Viđen je po jedan pogodak u oba poluvremena.. Igrao se 42. minut kada je asistenciju Vinisijusa u pogodak pretvorio Asensio, da bi na samom startu drugog dela utakmice ovog puta asistent bio Asensio, a strelac Eder Militao.

Selta je trenutno na sredini tabele, čini se da su osigurali opstanak i ovaj poraz im nije preterano teško pao.