»Tag:NBA Plej of 2013

NBA Plej of 2013

Slavlje na ulicama Majamija

| 21. juna 2013. 12:56|0 komentara

Košarkaši Mijami Hita sinoć su po treći put u istoriji osvojili šampionski NBA prsten. U neizvesnoj finalnoj seriji Kralj Džejms i ekipa su sa 4:3 savladali San Antonio Sparse, a navijači Majamija su na ulicama ovog grada proslavili osvajanje durge uzastopne titule.

21. juna 2013. 12:56

Kralj čuva krunu: Majami odbranio šampionsku titulu

| 21. juna 2013. 8:40|0 komentara

Košarkaši Majami Hita odbranili su šampionsku titulu pošto su u sedmoj odlučujućoj utakmici velikog finala savladali San Antonio Sparse 95:88. Čini se da je san Anotnio ipak propustio svoju šansu u šestoj utakmici kada su gotovo imali "presten u rukama" ali su dozvolili ekipi Hita da izbori produžetak i potom pobede u tom meču. I

21. juna 2013. 8:40

Majami izvukao pobedu, igraće se majstorica

| 19. juna 2013. 8:54|0 komentara

Košarkaši Majami Hita uspeli su posle produžetka da pobede San Anotnio Sparse 103:100 u čestoj utakmici NBA finala i izjednače u seriji na 3-3 pa će mo u majstorici saznati ko će biti novi šampion. Uspeo je Majami zapravo da izvuče ovu pobedu ili se čak može reći da su Sparsi propustili priliku da se

19. juna 2013. 8:54

Sparsi na korak do titule

| 17. juna 2013. 8:36|0 komentara

San Anotnio Sparsi pobedili su u petoj utakmici finala NBA aktuelne šampione Majami Hit 114:104 i poveli u seriji sa 3-2, te ima je sada neophodna samo još jedan trijumf do velikog slavlja. Izašli su Sparsi na parket svoje dvorane odlučni da se pobedom više seriju presele na Floridu i u tome su uspeli. Greg

17. juna 2013. 8:36

Brejk Hita, 2-2 u seriji

| 14. juna 2013. 8:50|0 komentara

Košarkaši Majami Hita pobedili su ugostima u četvrtoj utakmicia NBA finala San Antonio Sparse sa 109:93 i izjednašili rezultat u seriji na 2-2. Ovog puta Lebron Džejms nije bio sam već su se probudili Dvejn Vejd i Kris Boš i njih trojica su postigli 85 od 109 poena Majamija. Džejms je utakmicu završio sa 33,

14. juna 2013. 8:50

Sparsi dalekometnom paljbom razbili Hit

| 12. juna 2013. 8:30|0 komentara

San Antonio Sparsi poveli su u velikom NBA finalu 2-1 u seriji pošto su u trećoj utakmici razbili Majami hit sa 113:77. Trojeke su Sparsi šutirali gotov neverovatno. Pre svih tu je bio Deni Grin sa 7-9 šutom za tri poena, pa zatim Geri Nil sa 6-10 za tri, ali i Kavi Lenard koji je

12. juna 2013. 8:30

Lebron zalepio Splitera, Hit izjednačio u seriji

| 10. juna 2013. 8:33|0 komentara

Košarkaši Majami Hit na pravi način uzvrtili su udarac San Antonio Sparsima i u drugom meču NBA finala odrali ih sa 103:84, pa je rezultat u seriji sada 1-1. Sve do rane faze treće četvrtine gledalimo smo izjednačenu utakmicu na kojoj ni jedna ekipa nije imala priliku da osvari opipiljiviju prednost, a onda je Hit

10. juna 2013. 8:33

Brejk Sparsa na startu velikog finala

| 7. juna 2013. 8:31|0 komentara

San Antonio Sparsi već na samom startu NBA velikog finala stigli su do brejka pošto su noćas na Floridi pobedili Majami Hit sa 92-88. Bila je to vrlo izjednačena utakmica koja je odlučena u poslednjoj četvrtini. Tima Dankan je na 5.1 sekundu pre kraja utakmice ubacio odlučujuće poene za pobedu Sparsa i vođstvo u seriji

7. juna 2013. 8:31

Vrelina spržila Pejserse

| 4. juna 2013. 9:09|0 komentara

Košarkaši Majami Hita plasirali su se u veliko NBA finale pošti su u majstorici finalne serije Istoka razbili Indijana Pejserse 99:76 i toko odbranili titulu u konferenciji. "Vrelina" je Pejserse spržila u drugoj četvrtini koju je Majami dobio sa 33:16, pa je sve ostalo protekolo u, pa može se reći, odrađivanju posla branitelja šampionskog prstena.

4. juna 2013. 9:09

Ludilo ili dojava: Bokser uložio skoro 6 miliona na pobedu Majami Hita

| 3. juna 2013. 22:01|0 komentara

Američki profesionalni bokser Flojd Mejveder uložio je u Las Vegasu skoro 5.900.000 dolara na pobedu Majami Hita protiv Indijana Pejsersa u sedmoj utakmici finala istočne konferencije koja se igra noćas po našem vremenu. Prema kladioničarskim izvorima u Vegasu on je uplate izvršio na nekoliko mesta, tačnije kod različitih bukija o čemu svedoči i sledeći tvit.

3. juna 2013. 22:01

Pejsersi izborili majstoricu

| 2. juna 2013. 9:31|0 komentara

Indijana Pejsersi uspeli su da pobedom u šestoj utakmici finala Istoka nad ekipom Majami Hita od 91:77 izbore majstoricu koja će biti odigrana na Floridi. Pejsersi su aktuelnog šampiona ostavili na svega 36% šuta iz igre, a meč su prelomili sa 29:15 u trećem periodu. Istakli su se Roj Hibert sa 24 poena i 11

2. juna 2013. 9:31

Majami vodi sa 3-2

| 31. maja 2013. 9:09|0 komentara

Košarkaši Majami Hit poveli su sa 3-2 u finalu istočne konfernecije potšo su u petoj utakmici na svom parketu pobedili Indijana Pejserse sa 90:79. Furiozno je "vrelina" odigrala treću četvrtinu (30:13) najviše zahvaljujući Lebronu Džejmsu koji je u tom periodu ubacio 17 od svojih 30 poena koliko je postigao na ovom meču. Judonis Haslem postigao

31. maja 2013. 9:09

Pejsersi izjednačili u seriji

| 29. maja 2013. 9:08|0 komentara

Odigran je četvrti meč finala istočne konferencije, a Indijana Pejsersi bili su bolji na svom parketu od Majami Hita 99:92 i izjendačili rezultat u seriji na 2-2. Sem na početku utakmice kada su Pejsersi u jednom trenutku imali i dvocifrenu prednost, ostatak meča uglavnom je protekao u rezultatskoj klackalici. Ipak pitanje je kako bi se

29. maja 2013. 9:08

Sparsi počistili Grizlise i plasirali se u veliko finale

| 28. maja 2013. 8:49|0 komentara

San Antonio Sparsi prvi su učesnici velikog NBA finala pošto su u finalu zapadne konferencije sa 4-o rutinski počistili Memfis Grizlise. "Mamuze" su u četvrtoj utakmici finalne serije slavili rezultatom 93:86, a opasno dobro veče imao je Toni Parker. Francuz je meč završio sa 37, iako je deo poslednje četvrtine proveo u svlačionici zbog udarca

28. maja 2013. 8:49

Majami vratio brejk

| 27. maja 2013. 8:54|0 komentara

Dominantnom igrom u trećem meču finala istočne konferencije košarkaši Majami Hita savladali su u Indijani ekipu Pejsersa sa 114:96 i poveli u seriji sa 2-1. Neverovatno ali Majami je u prvom poluvremenu postigao čak 70 poena, a na veliki odmor otišli su sa 14 poena prednosti. Lebron Džejms je u prve dve četvrtine postigao 18

27. maja 2013. 8:54

Indijana brejknula šampiona

| 25. maja 2013. 8:49|0 komentara

Košarkaši Indijane uspeli su da naprave prvi brejk u finalu Istoka savladavši aktuelnog šampiona NBA lige, ekipu Majami Hita, pred njegovim navijačima sa 97:93 (28:22, 25:25, 23:27, 21:19) izjednačivši tako skor u seriji na 1:1. Vodili su gosti gotovo celim tokom meča, sredinom druge četvrtine imali su čak 13 poena viška, da bi Majami uspeo

25. maja 2013. 8:49

Lebron za prednost Hita

| 23. maja 2013. 9:45|0 komentara

Košarkaši Majami Hita poveli su u finalu istočne konferencije sa 1-o protiv Indijana Pejsersa pošto su u prvom meču serije na svom parketu posle produžetka pobedili sa 103:102. Pobedu Hitu doneo je Lebron Džejms polaganjem na samom isteku vremena prvog produžetka. U odličnoj i potpuno neizvesnoj utakmici višeno je ukupno 41 izgubljena lopta, jednu više

23. maja 2013. 9:45

Sparsi načeli Grizlise

| 20. maja 2013. 9:28|0 komentara

San Antonio Sparsi u velikom stilu otvorili su finalnu seriju zapadne konferencije pošto su na svom parketu razbili Memfis Grizlise sa 22 razlike, bilo je 105:83. Sjajan procenat šuta iz igre imali su na ovom mečuSparsi - 52.6%, trojke su šutirali 48.3% (14-29). 20 poena postigao je Toni Parker, 18 Kavi Leonard, a 16 poena

20. maja 2013. 9:28

Pejsersi u finalu Istoka

| 19. maja 2013. 9:33|0 komentara

Indijana Pajesersi plasirali su se u finale istočne konfernecije pošto su u šestom meču polufinala sa 106:99 pobedili Njujork Nikse i slavili u seriji ukupnim rezultatom 4-2. Čak tri igrača Pejsersa imali su učinak od preko 20 poena. Bolji od svih bio je Lens Sitvenson koji je sa 25 poena uspiao rekord karijere, a tome

19. maja 2013. 9:33

Mamuze zaustavile Ratnike

| 17. maja 2013. 9:42|0 komentara

San Antonio Sparsi plasirali su se u finale istočne konferencije, nakon što su sa 4-2 u polufinalu izbacili Golden Stejt Voriorse. U šestoj utakmici serije Sparsi su na gostovanju slavalili rezultatom 94:82. Svi igrači prve petorke Sparsa meč su završili sa dvocifrenim brojem poena. Najefikasniji bio je Tim Dankan sa 19, Kavi Lenard ubacio je

17. maja 2013. 9:42

Kraj za Tander i Bulse

| 16. maja 2013. 9:32|0 komentara

Memfi Grizlisi prvi su finalisti plej ofa u istočnoj konferneciji. Oni su u petoj utakmici sa 88:84 savladali Oklahomu Tander i seriju završili sa 4-1. Sjajno je bio raspoložen Zek Rendolf koji me mel završio sa 28 poena i 14 skokova. Dvocivren broj poena kod Grizlisa još su imali Majk Konli sa 14, Toni Alen

16. maja 2013. 9:32

Majami oslabljen u petom meču?

| 15. maja 2013. 17:50|0 komentara

Košarkaši Majamija imaće prilikuda večeras obezbede plasman u finale Istočne konferencije. Oni vode u polufinalnoj seriji protiv Čikaga sa 3:1, ali će im posao biti otežan pošto je Dvejn Vejd zaradio povredu kolena. Vejd ima veliki otok na desnom kolenu i posle pregleda koji će obaviti pred početak utakmice znaće da li će se pojaviti

15. maja 2013. 17:50

Vrelina prži bikove

| 14. maja 2013. 9:51|0 komentara

Majami Hit nalazi sa na korak do plasmana u finale istočne konferencije NBA plej ofa. Aktuelni šampioni su u četvrtoj utakmici serije protiv Čikago Bulsa pobedom u Junajted centru 88:65 poveli sa 3-1. Dominacija Hita u ovom meču najbolje se odslikava korz treću četvrtinu u koju su gosti iako su ubacili samo 17 poena rešili

14. maja 2013. 9:51