»Tag:Kijevo

Kijevo

RADOVANOVIĆ: Želja za pobedom jača od povrede

| 23. dec 2014. 10:33|0 komentara

Fudbaleri Kjeva zabeležili su pobedu u derbiju 16. kola Serije A, nad gradskim rivalom Veronom rezultatom 1-0, a najzaslužniji za trijumf bio je srpski fudbaler Ivan Radovanović, koji je po oceni izveštača bio igrač utakmice.

23. dec 2014. 10:33

SERIJA A: Juve se provukao na gostovanju, Roma bolja od Fiorentine u derbiju

| 30. avg 2014. 23:16|0 komentara

U prvim mečevima italijanske Serije A odigrana su dva meča. Juventus je kao gost slavio u Kijevu, dok je Roma na Olimpiku pobedila Fiorentinu. Jedini gol za bjanko-nere u utakmici s "letećim magarcima" delo je igrača Kijeva, Bijagija, koji je nesrećno postigao auto-gol u 7. minutu meča. "Stara dama" se nakon toga zadovoljila minimalno stečenom prednošću

30. avg 2014. 23:16

Drama fudbalera Kijeva Ivana Radovanovića: Nisam znao da li su moji u Obrenovcu živi!

| 20. maja 2014. 13:02|0 komentara

I fudbaleri dele sudbinu običnih ljudi. Igrač Kjeva Ivan Radovanović preživeo je pravu dramu u noći između petka i subote, jer nije mogao da uspostavi kontakt sa svojim najbližima u Obrenovcu. Kuće u kojoj je Radovanović odrastao više nema, a igrač Kjeva je ispričao kako se osećao u trenucima neizvesnosti. - Sad je sve dobro,

20. maja 2014. 13:02

Kijevu derbi Verone u nadoknadi vremena (VIDEO)

| 23. nov 2013. 20:10|0 komentara

Derbi Verone otvorio je 13. kolo Serije A, a fudbaleri Kijeva savladali su gradskog rivala rezultatom 1:0 golom u trećem minutu sudijske nadoknade.  Pobedonosni gol za 'leteće magarce' postigao je Slovenac Dejan Lazarević u 93. minutu za veliku radost ekipu u kojoj je svih 90 minuta odigrao srpski reprezentativac Ivan Radovanović. U taboru Verone, Boško Janković

23. nov 2013. 20:10