SERIJA A: Remi u podnevnim mečevima, Lazić i Radovanović bez pobede protiv SPAL-a! (VIDEO)

Objavljeno: 28.04.19 u 16:56

Derbi Začelja u okviru 34. kola Serije A odigrali su Kijevo i Parma, u drugom mečus sastali su se Spal i Đenova, oba meča završena su nerešenim ishodom.

Kijevo – Parma 1:1

Uspavanku na početku meča prekinuo je slobodan udarac u 38. minutu. Prekid po levoj strani izveo je Skozarela, visoko je centrirao i na drugoj stativi pronašao Juraja Kučku. Slovak je bio najviši u skoku i doneo prednost gostima koji su sa golom prednosti otišli na poluvreme. Rikardo Međorini je iskoristio odličan centaršut Vinjata blagim udarcem glavom skrenuo je loptu ka golu ‘Mlekara’ za konačnih 1:1.

Spal – Đenova 1:1.

Spal je u ovom meču nastupio bez povređenog Marka Jankovića, sa druge strane Đenova nije mogla da računa na trojicu igrača zbog povrede, a Veloso je sa tribina gledao meč zbog kartona. Gosti su u ovom meču imali na raspolaganju naše fudbalere Darka Lazovića i Ivana Radovanovića koji su odigrali ceo meč. Prvu priliku imali su gosti. Kristijan Kuame je primio loptu u šesnaestercu Spala, ali je njegov udarac pogodio prečku. Felipe je u 36. minutu doneo prednost domaćem sastavu kada je Felipe iskoristio centaršut i glavom je šutirao u sredinu gola za 1:0. Poravnao je Đanluka Lapadula u 56. minutu nakon odbitka lopta je došla do njega a Lapadula nije imao težak zadatak da savlada golmana Spala.