NA ČELU KARAVANA Dušan Borković ponovo prvi u Evropi

| 18. avg 2018. 17:44|0 komentara|HotSport

Najbolji srpski automobilista Dušan Borković opet se nalazi na vrhu generalnog plasmana u TCR Evropa šampionatu jer je u prvoj trci vikenda u Holandiji osvojio šesto mesto i novih osam bodova.

18. avg 2018. 17:44

AUTO-MOTO: Održana treća trka Moped Endurance Kupa

| 12. sep 2017. 9:10|0 komentara|MEC

Proteklog vikenda, u noći između subote i nedelje, na Adi Huji je održana treća zvanična trka Moped Endurance Kupa, moto discipline koja se od ove godine zvanično vozi u našoj zemlji.

12. sep 2017. 9:10

AUTO-MOTO: Za vikend startuje ‘Moped Endurance Kup’

| 28. jula 2017. 10:00|0 komentara|MEC

Četiri sata, tri vozača po timu i 38 mopeda – slika koju ćemo gledati u subotu na karting stazi Kart Moto centra Ada Huja. Po prvi put posle 35 godina u Srbiji se voze moto trke izdržljivosti.

28. jula 2017. 10:00

TCR: Borković peti u kvalfikacijama

| 20. nov 2016. 11:15|0 komentara|Tanjug

Srpski automobilista Dušan Borković zauzeo je peto mesto u kvalifikacijama u Makau na poslednjem trkačkom vikendu u TCR sezoni.

20. nov 2016. 11:15

SINGAPUR: Borković na podijumu, popravio plasman

| 19. sep 2016. 9:10|0 komentara|Tanjug

Srpski autmobilista Dušan Borković šesti put ove sezone plasirao se na podijum u TCR šampionatu, pošto je drugu trku u Singapuru završio na drugoj poziciji i osvojio novih 18 bodova.

19. sep 2016. 9:10

AUTO-MOTO: Miljković najmlađi šampion Evrope

| 18. sep 2016. 23:50|0 komentara|Tanjug

Mladi srpski automobilista 21-godišnji Nikola Miljković postao je najmlađi šampion Evrope na brdskim stazama, pošto je pobedio na današnjoj trci u hrvatskom Buzetu.

18. sep 2016. 23:50

NAGRADA BEOGRADA: Trofej Radojkoviću

| 28. avg 2016. 18:14|0 komentara|Tanjug

Mladi vozač Aleksa Radojković ostvario je danas pobedu u klasi jugića na kružnim trkama letnje lige “Nagrada Beograda – Ušće 2016”.

28. avg 2016. 18:14

AUTO-MOTO: Za vikend trke na Ušću

| 26. avg 2016. 20:53|0 komentara|Tanjug

Na Ušću će ovog vikenda biti održana poslednja “Trka letnje lite” i trka ubrzanja na 402 metara, koje će okupiti vozače ne samo iz Srbije, već i regiona, najavljeno je danas u AMS S-u.

26. avg 2016. 20:53

AUTO MOTO: Miljković nadomak prvog mesta na evropskom šampionatu

| 25. jula 2016. 13:59|0 komentara|Tanjug

Mladi vozač brdskih trka Nikola Miljković, koji je jedini vozač u istoriji automobilskog sporta Srbije koji je sa 20 godina zabeležio četiri pobede u šampinatu Evrope, nadomak je osvajanja prvog mesta za titulu evropskog šampiona i toj kategriji, rečeno je danas na konferenciji za novinare u Auto-moto savezu Srbije.

25. jula 2016. 13:59