»Tag:Vigan

Vigan

Ludilo u Viganu (VIDEO)

| 19. mar 2014. 14:17|0 komentara

Na meču 31. kola Čempionšipa u kojem je Vigan na svom terenu dočako slabašni Jeovil viđen je pravi triler u poslednjih desetak minuta meča odnosno od 82. minuta do poslednjeg sudijskog zvižduka palo je čak pet pogodaka. Vodio je domaći tim sve do spomenutog 82. minuta sa 1:0 i to pogotkom koji je postignut u

19. mar 2014. 14:17

Vigan slavio u Kardifu

| 15. feb 2014. 17:59|0 komentara

Malo iznenađenje u drugom meču osmine finala FA kupa napravio je Vigan koji je u gostima savladao ekipu Kardifa sa 2:1 (2:1). S obzirom da je u prvom poluvremenu pršalo na sve strane i da su u tih 45 minuta pala čak tri gola očekivalo se da se i u drugom delu nastavi u istom

15. feb 2014. 17:59

Aruna Kone stigao na Gudison

| 8. jula 2013. 18:12|0 komentara

Novi menadžer Evertona Robert Martines uspeo je da dovede na Gudison Park Aruna Konea kojeg je trenirao u Viganu, svom prethodnom klubu. Klub iz liverpula je na svom sajtu objavio da je ugovor sa Koneom potpisan na tri godine. a da je transfer iz Vigana koštao pet miliona evra. Martines je bio najzaslužniji za dolazak

8. jula 2013. 18:12

Martinez napustio Vigan

| 28. maja 2013. 18:40|0 komentara

Menadžer osvajača FA kupa Vigana, Roberto Martinez napustio je taj klub nakon što je ekipa ispala iz Premijer lige. "On je od mene tražio dozvolu da ide i dobio ju je. Imao je ugovor sa klubom još godinu dana. Smatrao je da ne može da nas vrati u Premijer ligu sledeće sezone i ja sam

28. maja 2013. 18:40

Vigan osvojio FA kup!

| 11. maja 2013. 20:33|0 komentara

Vigan možda neće uspeti ove sezone da izbori opstanak u Premijer ligi, ali će igračima i navijačima ovog kluba ova sezona ostati u večnom sećanju pošto je ekipa osvojila prvi trofej u svojoj 116 godina dugoj istoriji. Do istorijskog uspeha pred prepunim Vemblijem ekipa Vigana je došla pobedom od 1:0 protiv favorizovanog Mančester Sitija. Do

11. maja 2013. 20:33

Uprava Vemblija se obrukala

| 11. maja 2013. 10:42|0 komentara

Uprava stadiona Vembli u Londonu napravila je veliku grešku kada je putem elektronske pošte na 17.000 adresa poslala poziv za meč finala FA Kupa u kome se sastaju Vigan i Mančester Junajted!? Ne bi bilo problema da u finalu zaista igra Junajted, a ne njihov gradski rival Siti. Grešku su primetili tek nekoliko sati posle

11. maja 2013. 10:42

Džeko doneo pobedu „građanima“

| 7. maja 2013. 23:02|0 komentara

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Vest Bromvič na svom terenu sa 1:0 u zaostalom meču Premijer lige. Siti je do pobede došao golom Edina Džeka u 35. minutu utakmice na asistenciju Karolosa Teveza. Aleksandar Klarov je proveo svih 90 minuta na terenu, dok je Matija Nastasić utakmicu odgledao sa klupe za rezervne igrače. Vigan je

7. maja 2013. 23:02

Šibanje na engleski način

| 14. apr 2013. 12:24|1 komentar

Navijači Milvola napravili su priličan haos na utakmici ovog kluba i Vigana igranoj u okviru polufinala FA kupa. Naime pristalice ovog londonskog kluba prvo su se potukle između sebe, da bi se potom sukobili sa policijom. Na tribinama Vemblija je bilo svega i svečega, a nekoliko navijača je završilo sa razbijenim i krvavim licima. Ipak

14. apr 2013. 12:24

Vigan u finalu FA kupa

| 13. apr 2013. 20:12|0 komentara

Fudbalski klub Vigan prvi put u svojoj istoriji igraće u finalu FA kupa pošto su fudbaleri ovog tima u polufinalnom dvoboju na Vembliju savladali Milvol sa 2:0 (1:0). Šon Maloni je na asistenciju Arune Konea doveo Vigan u vođstvo u 25. minutu, da bi konačnih 2:0 postavio Mekmanaman u 78. minutu i to posle odličnog

13. apr 2013. 20:12

Vigan vratio deo karata za polufinale

| 10. apr 2013. 23:47|0 komentara

Čelnici Vigana vratili su jedan deo karata za polufinale FA kupa protiv Milvola, koje se igra ove subote na Vembliju. Oni su prodali 20.000 karata, a vratili su deset hiljada ulaznica koje nisu mogli da prodaju. Prosek gledalaca kada su domaćini je inače 19.000, tako da su već prodali hiljadu više. "Mi imamo 12.000 pretplatnih

10. apr 2013. 23:47

Maloni rastužio Loftus Roud

| 7. apr 2013. 19:06|0 komentara

Dva davljenika, Kvins Park Rendžersi i Vigan, podelila su bodove u pretposlednjem meču 32. kola Premijer lige odigravši na Loftus Roudu 1:1 (0:0). Pogotkom Loika Remija u 85. minutu Kvins Park Rendžersi su poveli sa 1:0 i činilo se da će iako brojčano slabiji posle isključenja Bobija Zamore još u 21. minutu uspeti da dođu

7. apr 2013. 19:06