1

KIŠA GOLOVA NA OSTRVU: Vigan ponizio Hal sa sedam ‘komada’ za poluvreme

Objavljeno: 14.07.20 u 22:25

Fudbaleri Vigana priredili su veliko poniženje Halu, pobedivši ih u Čempionšipu sa 8:0.

Domaćini su bili naročito raspoloženi u prvih 45 minuta, kada su postigli čak sedam golova.

ZVANIČNO JE: Žofri Lovernj potpisao!

Prednost domaćima već u 2. minutu doneo je Nejsmit, da bi se na novi gol čekalo do 27, kada je pogodio Mur. Do pauze Mur je postigao još jedan gol, a u strelce su se upisali još i Dauel (x2), Lav i Vilijams. Konačan rezultat utakmice postavio je Dauel u 65. minutu, čime je stigao i do het-trika.

Hal je pretposlednji na tabeli, a Vigan je u sredini na 13. poziciji.