TURCI NAM ‘POBIŠE’ REPREZENTATIVCE: Posle trojice košarkaša, ‘stradao’ i Raća Petrović (FOTO)

Turci nam ‘pobiše’ reprezentativce i u košarci i u fudbalu! Samo u poslednjih mesec dana košarkaši Nenad Krstić i Vladimir Micov doživeli su ozbiljnije povrede na terenu, slično je umalo prošao i Bogdan Bogdanović, koji je imao potres mozga posle jednog duela, a sada je povredu doživeo fudbaler Radosav Raća Petrović.

25. nov 2014. 18:18

Reč struke: Sudije snose veliki deo odgovornosti za haos u „Pioniru“

| 15. juna 2014. 16:49|1 komentar

Nekadašnji gensek KSJ i funkcioner FIBA Radoslav Petrović rekao je da sudije snose veliki deo odgovornosti za haos na početku finalne serije plej-ofa KLS. Petrović smatra da sudijska trojka, u sastavu Ilija Belošević, Uroš Nikolić i Uroš Obrknežević, nije dobro obavila posao jer je zadatak arbitara da "određuju kako će se ponašati akteri utakmice i obezbeđuju

15. juna 2014. 16:49

Raća Petrović postigao dva pogotka u razmaku od pet minuta

| 22. dec 2013. 18:05|0 komentara

Srpski reprezentativac Radoslav Petrović postigao je dva pogotka u pobedi svog Genčlerbirligija nad Antalijom - 3:2. Petrović je postigao prve golove u Superligi ove sezone, na današnjem meču u razmaku od pet minuta, u 24. i 29. minutu. Domaćin je u nastavku meča uspeo da smanji na 2:1 golom Basana iz penala, nakon čega je Ante

22. dec 2013. 18:05