Bundes liga

KAKAV KIKS! Majnc ispustio tri gola prednosti (VIDEO)

U meču za infarkt, fudbalske sladokusce, ali i kladioničare, fudbaleri Majnca i Hofenhajma odigrali su nerešno 4:4 u poslednjem meču trećeg kola nemačke Buindeslige.

PEP GVARDIOLA: Mogao bih da ostanem u ludom Minhenu

Već mesecima unazad mediji širom planete spekulišu o tome u kojem klubu će karijeru nastaviti španski stručnjak Pep Gvardiola.

RONALDINJO MEĐU STATIVAMA: Nojer ponovo dribla (VIDEO)

Golman Bajerna iz Minhena, Manuel Nojer, poznat je široj fudbalskoj javnosti kako po svojim odbranama, tako i po intervencijama u stilu centralnog beka.

RIBERI UVEREN: Bolji sam igrač otkako je došao Gvardiola

Brzonogi dribler Bajerna iz Minhena, Frank Riberi, uveren je da je, od dolaska na Pepa Gvardile na klupu bavarskog tima, postao kvalitetniji igrač.

SUBOTIĆ RAZOČARAN: Krivo mi je što smo izgubili zbog mojih grešaka

Srpski defanzivac Borusije iz Dortmunda Neven Subotić izjavio je da mu je žao što je njegov tim poražen od Bajerna sa 2:1 kao posledica njegovih grešaka. “Milioneri” se nisu proslavili u derbiju 10. kola Bundeslige pošto su pretrpeli poraz od Bajerna. Doskorašnji reprezentativac Srbije ušao je na poluvremenu utakmice umesto povređenog Matsa Humelsa, posle čega je … Continue reading SUBOTIĆ RAZOČARAN: Krivo mi je što smo izgubili zbog mojih grešaka

BUNDES LIGA: Volfsburg ubedljiv, očajan dan za Srbe (VIDEO)

Danas je nastavljeno 10. kolo Bundes lige, a pobede su zabeležili Verder, Ajntraht, Volsfburg i Hamburger. Najubedljivije je slavio Volsfburg, zahvaljujući hrvatskom reprezentativcu Ivanu Perišiću i Kevinu De Brujnau – i dve asistencije. Svih 90 minuta za Štutgart odigrao je mladi srpski reprezentativac Filip Kostić. Poraz su pretrpeli i Slobodan Medojević i Aleksandar Ignjoski sa Ajntrahtom, … Continue reading BUNDES LIGA: Volfsburg ubedljiv, očajan dan za Srbe (VIDEO)

GVARDIOLA JASAN: Želim mnogo više od Gecea

Šef stručnog štaba minhenskog Bajerna, Pep Gvardiola, izjavio je da očekuje mnogo bolje partije od reprezentativca Nemačke, Marija Gecea. Gece za sada ima odličnu sezonu, najbolji je strelac Bundeslige sa šest pogodaka, dok je u Ligi šampiona jednom uspeo da pogodi cilj. Međutim, to ne zadovoljava apetite Gvardiole: – Želim više od njega, on ima sjajan … Continue reading GVARDIOLA JASAN: Želim mnogo više od Gecea

BUNDES LIGA: Đurđićevom Ausburgu trijumf sa bele tačke (VIDEO)

U šestom kolu prvenstva Augsburg je minimlcem savladao Hertu, pošto je kapiten Paul Verheg u 27. minutu bio siguran izvođač penala. U taboru kluba iz Berlina tvrde da penala nije ni bilo, te da je posle odličnog pasa Nikole Đurđića u prazan prostor, Raul Bobadilja sam pao. Kako god, Ausburg je sačuvao rezultat, a Herta je … Continue reading BUNDES LIGA: Đurđićevom Ausburgu trijumf sa bele tačke (VIDEO)

BUNDES LIGA: Volfsburg i Rodriges demolirali Bajer (VIDEO)

Fudbaleri Volfsburga pobedili su Bajer sa 4:1 u pretposlednjem meču četvrtog kola Bundeslige i tako gostima iz Leverkuzena naneli prvi poraz ove sezone. Volfsburg je došao do prvog trijumfa ove sezone i onemogućio Bajer da se vrati na čelo tabele. Dva gol, iz penala i igre postigao je Rodriges, po jedan Drmić, Vierinja i Hant. … Continue reading BUNDES LIGA: Volfsburg i Rodriges demolirali Bajer (VIDEO)

BUNDESLIGA: Japanac održao čas fudbala u pobedi Dortmunda (VIDEO)

Bajern je bio siguran protiv Štutgarta, Borusija protiv Frajburga, Majnc protiv Herte, dok su Hofenhajm i Volfsburg remizirali (1:1), a Padeborn i Keln odigrali bez golova.  Šinđi Kagava se vratio u Borusiju ovog leta, a danas je bio ključni igrač u pobedi Milionera nad Frajburgom – 3:1. U 34. minutu je uposlio Groskrojnca, ovaj Ramosa za vođstvo. … Continue reading BUNDESLIGA: Japanac održao čas fudbala u pobedi Dortmunda (VIDEO)