0

KAKAV KIKS! Majnc ispustio tri gola prednosti (VIDEO)

Objavljeno: 11.09.16 u 20:38

U meču za infarkt, fudbalske sladokusce, ali i kladioničare, fudbaleri Majnca i Hofenhajma odigrali su nerešno 4:4 u poslednjem meču trećeg kola nemačke Buindeslige.

Majnc je ispustio tri gola prednosti koju je stekao u prvom poluvremenu, pa su gosti uspeli da izvuku bod.

Majncu je ovo prvi bod u sezoni, a Hofenhajmu drugi.

Već posle pola sata majnc je imao tri gola prednost, zahvaljujući dvostrukom strelcu De Basisu i Kordobi. Vagner uspeva da smanji rezultat u 39. minutu, ali četiri minuta kasnije Ocunali vraća na plus tri.

Majnc je u 57. minutu ostao sa igračem manje na terenu jer je Busman dobio direktan crveni karton.

Hofenhajm je na najbolji mogući način iskoristio prednost igrača više i preko Uta u 71. i 72. minutu rezultatski se potpuno vratio u meč, da bi Salaj postavio konačan rezultat u 84. minutu.

(Izvor:youtube/news videos)