Odbojka

Zvezda bolja od Mladog radnika

Objavljeno: 10.01.13 u 20:26

Zvezda

U premijernoj utakmici 12. kola domaćeg šampionata odbojkaši Crvene zvezde su kao gosti posle 116 minuta igre savladali požarevački Mladi radnik sa 3:1 u setovima (25:23, 22:25, 25:19, 27:25). Crveno-beli ostaju prvi na tabeli kao jedini tim u ligi sa svih 12 pobeda.

Domaći su pružili jak otpor lideru na tabeli koji je nastavio seriju pobeda. Osim u četvrtom setu, Mladi radnik je bio potpuno ravnopravan protivnik, ali je ipak morao da se pomiri sa šestim porazom u sezoni. Najbolji igrač meča bio je Dušan Petković iz Crvene zvezde koji je osvojio 23 poena.

U ostalim utakmicama 12. kola od petka do nedelje sastaće se Ribnica – Đerdap, Radnički – Železničar, Partizan – Vojvodina i Spartak Subotica – Spartak Ljig.